‌سردار پاکپور در همایش نقش سران طوایف در جهاد اکبر:

اگر توطئه‌های ‌تیم‌های تروریستی کشف و خنثی نمی‌شد ‌فاجعه‌ای عظیم به وقوع می‌پیوست/یکی از تروریست‌های دستگیر شده پرده از اقدامات دشمنان

2 تير 1395 ساعت 20:46

فرمانده نیروی زمینی سپاه به کشف چند ‌‌تیم تروریستی در هفته گذشته ‌اشاره کرد و گفت: با اقدام به موقع ‌توطئه‌های این تیم‌های تروریستی کشف و خنثی شد والا فاجعه‌ای عظیم به وقوع می‌پیوست.


 

به گزارش عرش نیوز به نقل از تسنیم  از زاهدان، ‌سردار محمد پاکپور عصر امروز در همایش نقش سران طوایف در جهاد اکبر که  در سالن جهاد کشاورزی زاهدان برگزار شد، اظهار داشت: سپردن امنیت به مردم زمینه‌ساز امنیت پایدار و ناکامی تروریست‌ها در انجام اقدامات ناامنی در جنوب‌شرق کشور شده است.

فرمانده نیروی زمینی سپاه با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای وحدت به ویژه ‌شهیدان شوشتری و محمد‌زاده گفت: امنیت و آرامش امروز در منطقه را مدیون هوشیاری، وحدت و همدلی نیروی انتظامی، سپاه و مردم هستیم.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به کشف چند ‌‌تیم تروریستی ‌‌طی هفته گذشته در کشور اشاره کرد و گفت: با اقدام به موقع سربازان گمنام امام زمان (عج) توطئه‌های این تیم‌های تروریستی کشف و خنثی شد والا فاجعه‌ای عظیم به وقوع می‌پیوست.

سردار پاکپور با بیان ‌اینکه دشمنان علیه نظام جمهوری اسلامی ایران هر روز توطئه‌های مختلفی علیه نظام طراحی می‌کنند، ادامه داد: سربازان گمنام امام زمان (عج) و نیروهای مسلح کشورمان هر ‌هفته ‌توطئه‌ مستکبران علیه کشورمان را کشف و خنثی می‌کنند به طوری که در یکی از کشفیاتمان در این استان ‌فردی را زنده ‌دستگیر کردیم که وی ‌‌‌جنایت‌های دشمنان را افشا کرد.‌

وی با بیان اینکه براساس اعتراف این تروریست آنها به دنبال بمب‌گذاری‌ در سیستان و بلوچستان ‌و سایر نقاط کشور ‌بودند، تصریح کرد: ‌با لطف خداوند‌ توطئه‌های آنها کشف و خنثی شد.


کد مطلب: 390579

آدرس مطلب: http://arshnews.ir/vdca0wneo49nom1.k5k4.html

عرش نیوز
  http://arshnews.ir