امنیت کهگیلویه و بویراحمد برای حضور سرمایه‌گذاران فراهم شده است

14 مهر 1393 ساعت 10:49

معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد با تاکید بر اینکه اقتدار کشور با خدمت نیروی انتظامی تحقق می‌یابد، گفت: امنیت کهگیلویه و بویراحمد برای حضور سرمایه گذاران فراهم شده است.


به گزارش عرش نیوز؛فتاح محمدی در صبحگاه نیروهای انتظامی استان که به مناسبت هفته ناجا برگزار شد، اظهار کرد: امروز عوامل متعددی در تحقق امنیت ملی کشور نقش دارد که یکی از آنها نیروی انتظامی است.

وی نیروی انتظامی را مظهر اقتدار نظام خواند و افزود: یکی از ویژگی هایی که مقام معظم رهبری برای کشور بر آن تاکید دارند، اقتدار است و اقتدار با خدمت بی منت نیروی انتظامی تحقق می یابد.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد افزایش اقتدار پلیس را در گرو فعالیت های معنوی، اخلاقی و قانونی ذکر کرد و آن سرلوحه فعالیت امروز پلیس دانست و بیان کرد: ویژگی دیگر پلیس عزت است که با پرهیزگاری، قانون مداری و توجه به کرامت انسان توسط پلیس این ویژگی در ذهن و افکار مردم رسوخ کرده است.

محمدی احساس مهربانی و خدمت به مردم را یکی از ویژگی هایی دانست که پلیس را در انجام وظایف خود موفق تر می کند، خاطر نشان کرد: مراقبت از اصل قانون نیز توسط پلیس صورت می گیرد و غیر از قانون در تصمیم گیری پلیس نقشی ندارد.

وی اظهار کرد: صداقت در عمل و درستکاری رضایت و مشارکت مردم را در پی خواهد داشت که پلیس امروز به این اصل مهم جامه عمل می پوشاند.

وی با بیان اینکه دفاع از ارزش های اسلامی از دیگر اصولی است که پلیس برای تحقق آن تلاش می کند، گفت: تلاش پلیس بر حفظ آرامش است و از این رو از ورود به جناح بندی های سیاسی پرهیز می کند که نقطه عطفی برای کار نیروی انتظامی است.

وی وظیفه پلیس را سه اصل مهم خواند و افزود: تلاش برای تامین امنیت مردم، تامین آسایش عمومی جامعه و پاسداری از دستاوردهای انقلاب سه اصل مهم در وظایف پلیس است.

منبع:تسنیم


کد مطلب: 317629

آدرس مطلب: http://arshnews.ir/vdcf0edm1w6dyva.igiw.html

عرش نیوز
  http://arshnews.ir