توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
اسدی:
روحانیون نقش موثری در کاهش آسیب های اجتماعی دارند
چهارشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۳ ساعت ۲۱:۳۶
کرمان - معاون استاندار کرمان حضور روحانیون در جامعه را عاملی موثر در کاهش آسیب های اجتماعی عنوان کرد.
به گزارش عرش نیوز: حمید اسدی عصر چهارشنبه در نشست استاندار کرمان با رئیس مرکز خدمات حوزه های علمیه سراسر کشور گفت: استان کرمان ظرفیت پذیرش روحانیون و طلاب و استفاده از توان آن ها را در بخش های پژوهشی و اجتماعی و فرهنگی دارد.

وی با اشاره به اینکه جای خالی روحانیون در بسیاری از مجتمع ها احساس می شود گفت: روحانیان می توانند در زمینه های آسیب زدایی چون مواد مخدر، طلاق و تاثیرات ماهواره ورود کرده و خدمات اجتماعی و فرهنگی و پژوهشی خود را به انجام برسانند که در این زمینه نیز بودجه هایی اختصاص داده شده است.

معاون سیاسی امنیتی استاندار کرمان افزود: روحانیان تاثیر شگرفی را در کم کردن جرائم و آسیب های اجتماعی دارند و تهیج روانی خوبی را در مردم با بالا بردن سطح ایمانشان دارند.

وی ادامه داد: در ماه های رمضان، محرم و صفر به دلیل حضور پررنگ تر روحانیون در عرصه های مختلف کمترین ارتکاب جرائم را داشته ایم بنابراین موظفیم که از بودجه ی امنیتی در اختیار آن ها قرار دهیم.

اسدی در پایان با بیان اینکه در وسیع ترین استان کشور با داشتن ۲۳ شهرستان بالطبع آسیب هایی بیشتر نیز این استان را تهدید می کند به ویژه بحث قاچاق مواد مخدر که در این حوزه نیز روحانیان می توانند نقش آفرینی کنند.

منبع: مهر
کد مطلب: 352814