توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
"زلزله تهران"|وزیر کشور: امنیت کامل در استان‌های زلزله‌زده
چهارشنبه ۶ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۲۱
وزیر کشور با اشاره به امنیت کامل در استان‌های زلزله‌زده از آمادگی کامل دستگاههاى انتظامی، خدماتی و امدادی در تهران و سایر استانها خبر داد.
به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران پویا؛ عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور امروز با اشاره به موضوع زلزله شب گذشته در تهران اظهار کرد: از زمان وقوع این حادثه تمامی مسئولان و دستگاههاى انتظامی، خدماتی و امدادی در تهران و سایر استانها که تحت تأثیر این حادثه بودند در آمادگی کامل بودند و اکنون این آمادگی در تمامی سطوح وجود دارد.

وی افزود: همچنین شب گذشته به مسئولان نسبت به افزایش آمادگیها تأکید و دستورات لازم برای اتخاذ تدابیر مناسب انجام شد بنابراین در این زمینه جای هیچ نگرانی وجود ندارد و مردم آرامش خود را حفظ کنند.

وزیر کشور از همگرایی تمامی دستگاهها برای خدمت به مردم خبر داد و گفت: مردم به شایعات منتشره در فضای مجازی توجه نکنند و اخبار رسمی را تنها از صدا و سیما و رسانه‌های رسمی کشور دریافت کنند.

رحمانی فضلی از همکاری خوب و صبر و شکیبایی مردم استان های تهران، البرز، قزوین و قم در زلزله شب گذشته تقدیر کرد و گفت: امنیت کامل در تمامی این استانها حکم‌فرما است و جای هیچ نگرانی نیست.

انتهای پیام/*
کد مطلب: 392559