توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
24هزار لیتر سوخت قاچاق در آب های قشم کشف شد
دوشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۳ ساعت ۱۲:۱۸
فرمانده پایگاه دریابانی شهرستان قشم گفت: افزون بر 24هزار لیتر سوخت قاچاق روز دوشنبه از یک فروند لنچ در آب های جزیره قشم کشف شد.
به گزارش عرش نیوز؛سرهنگ «مهرداد انصاری »مقصد این لنج را آب های بین المللی خواند و افزود: یک فروند قایق حامل 102هزار نخ سیگار قاچاق نیز در این آب ها توقیف و محموله آن ضبط شد.

وی مجموع ارزش ریالی محموله های قاچاق این دو فروند شناور را افزون بر 540 میلیون ریال اعلام کرد و گفت: از این دو فروند شناور نیز چهار نفر به عنوان متهم به انجام قاچاق دستگیر و تحویل مراجع قضایی داده شدند.

فرمانده پایگاه دریابانی شهرستان قشم با تقدیر از تلاش های شبانه روزی ماموران این پایگاه در حراست از مرزهای آبی کشور تصریح کرد: در کنار این تلاش ها که وظیفه ذاتی این ماموران است، تلاش برای شناسایی دلایل و انگیزه های واقعی قاچاق در شهرستان باید افزایش یابد.

به گفته ی وی فرماندهی پایگاه دریابانی شهرستان قشم همچنان که با قاطعیت با قاچاقچیان و متخلفان از قوانین کشور برخورد می کند از ساکنان و بومیان این جزیره که بطور مشروع و قانونی از ظرفیت های این جزیره بخصوص دریا استفاده می کنند، با قاطعیت حمایت می کند.


منبع:ایرنا
کد مطلب: 354524