توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
اقتصاد از ابزارهای کلیدی برای تداوم انقلاب اسلامی است
دوشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۴۹
معاون برنامه‌ریزی استاندار کرمان گفت: اقتصاد از ابزارهای مهم و کلیدی برای حفظ و تداوم انقلاب است.

به گزارش عرش نیوز،محمدرضا فتوت صبح امروز در همایش حرکت بر مدار فرهنگ و مدیریت به مناسبت هفته جهاد کشاورزی گفت: تشکیل جهاد سازندگی به فرمان امام خمینی (ره) در بدو پیروزی انقلاب اسلامی با هدف استفاده از انرژی نیروهای جهادی و جوان این کشور بود تا به مناطق محروم و روستایی خدمت کنند.

وی با اشاره به پیام رهبر کبیر انقلاب اسلامی در توصیف جهاد سازندگی ادامه داد: عمده مباحثی که در این پیام عنوان شده، مسئله مدیریت جهادی را مورد توجه قرار داده است.

معاون برنامه‌ریزی استاندار کرمان عنوان کرد: جهاد سازندگی شمایل استقلال و آزادی در رابطه با تلاش، امید، همکاری، سازندگی و نشاط در جامعه است.

وی افزود: توسعه و مدیریت فرهنگی و جهادی بحث این است که براساس اعتقادات خود در جهتی حرکت کنیم که این امر محقق شود.

معاون برنامه‌ریزی استاندار کرمان با بیان اینکه ضرورت جهادگری در زمان کنونی بیشتر درک می‌شود، تصریح کرد: اقتصاد از ابزارهای مهم و کلیدی برای حفظ و تداوم انقلاب است.

فتوت خاطرنشان کرد: در مدیریت جهادی سه ویژگی خدمت به مردم، خلوص نیت و تکیه بر علم و دانش مطرح است و باید به کار گرفته شود.

وی تصریح کرد: مدیریت استان کرمان بحث توسعه استان و تلاش برای تحقق آن را با وحدت حول محور ولایت میسر می‌داند و همه باید برای این هدف تلاش کنیم./فارس

کد مطلب: 273453