توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
فرماندار گچساران:
فضای آموزشی در گچساران توسعه یابد
سه شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۰۹:۲۱
فرماندار گچساران گفت: فضای آموزشی در این شهرستان باید توسعه یابد و بخش خصوصی باید برای ایجاد فضاهای آموزشی وارد کار شود.
به گزارش عرش نیوز؛عبدالرحیم رحیمی شامگاه دوشنبه در جلسه شورای آموزش و پرورش گچساران که با حضور جمعی از مسئولان شهرستانی برگزار شد، اظهار داشت: آموزش و پرورش در جامعه از اهمیت بسیاری برخوردار بوده و توجه به آن امری ضروری است.

وی با اشاره به اینکه توجه به امر آموزش و پرورش سبب توسعه و پیشرفت هر چه بیشتر جامعه می‌شود، افزود: آموزش و پرورش در جامعه باید پویا باشد.

فرماندار گچساران پیگیری مصوبات شورای آموزش و پرورش در شهرستان را بسیار مهم و ضروری دانست و بیان کرد: دستگاه‌های عضو شورای آموزش و پرورش باید در راستای عملی کردن مصوبات تلاش کنند.

رحیمی به وضعیت فضاهای آموزشی در گچساران اشاره و تصریح کرد: فضای آموزشی در این شهرستان باید توسعه یابد و بخش خصوصی باید برای ایجاد فضاهای آموزشی وارد کار شود.

وی به هفته پژوهش و فناوری اشاره کرد و گفت: هفته پژوهش بهترین فرصت برای شناسایی و هدایت دانش‌آموزان نخبه بوده و آموزش و پرورش باید به دانش‌آموزان نخبه در شهرستان توجه بیشتری داشته باشد.

فرماندار گچساران بر همکاری و تعامل هر چه بیشتر همه دستگاه‌ها با آموزش و پرورش شهرستان تأکید کرد.

منبع:تسنیم

کد مطلب: 343374