توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
امام جمعه سمنان:
خدمت به مردم ویژگی مهم سپاه و بسیج است
شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۵۲
نماینده ولی‌فقیه در استان سمنان «خدمت به مردم» را ویژگی مهم سپاه و بسیج دانست و گفت: سپاه همواره در «خط ولایت» بوده است.
به گزارش عرش نیوز،آیت‌الله سید محمد شاهچراغی پیش از ظهر امروز در دیدار با فرمانده و جمعی از مسئولان سپاه قائم آل‌محمد (عج) استان سمنان اظهارداشت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی همواره در خط ولایت حرکت کرده و از امتیازات بزرگ آن «ولایی بودن» سپاه است.
وی با اشاره به اینکه حق امام و رهبری بر گردن همه مسئولان و مردم کشور بسیار زیاد بوده و این حق باید با ولایتمداری ادا شود افزود: امروز باید عمل و سخن ما ولایی و در خط ولایت باشد.
امام جمعه سمنان با بیان اینکه «بندگی خداوند» و «خدمت به مردم» ۲ فلسفه مهم خلقت انسان است عنوان کرد: همه فعالیت‌هایی که سپاه پاسداران انقلاب اسلامی آن را انجام می‌دهد - اعم از نظامی و غیر نظامی - در راستای خدمت به مردم است.
آیت‌الله شاهچراغی با اشاره به اینکه برای انسان درجه‌ای در دنیا بالاتر از بندگی خداوند و خدمت به مردم وجود ندارد افزود: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نهادی مردمی و به فکر مردم است.
وی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را نهادی مقدس و خوشنام در سطح کشور برشمرد و با تأکید بر اینکه این خوشنامی باید حفظ شود بیان کرد: امروز مردم کشور به سپاه پاسداران اعتماد دارند.
نماینده ولی‌فقیه در استان سمنان گفت: فعالیت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی آنقدر درخشان است که نیاز به تعریف و تمجید از آن نیست.
آیت‌الله شاهچراغی با اشاره به خدمات ارزنده نیروهای مسلح کشور در دفاع از امنیت داخل و خارج از ایران اسلامی خاطرنشان کرد: در واقع همه ما به نیروهای مسلح به ویژه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی مدیون هستیم.
وی با بیان اینکه باید انجام کارها برای رضای خداوند و با نیت خالص گفت: اگراخلاص در امور وجود نداشته باشد؛ زحمات عمر انسان به هدر می‌رود.
عضو مجلس خبرگان رهبری با اشاره به حدیثی از امام علی (ع)، بر ضرورت رعایت تقوا و داشتن اخلاص در کارها از سوی مردم جامعه تأکید کرد.
کد مطلب: 392731