توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
رئیس هیأت تنیس روی میز سمنان خبر داد
اعزام بانوان پینگ‌پنگ‌باز سمنانی به مسابقات قهرمانی کشور
يکشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۵۱
رئیس هیأت تنیس روی میز استان سمنان با بیان اینکه بانوان پینگ‌پنگ‌باز پیشکسوت این استان به مسابقات قهرمانی کشور اعزام می‌شوند، گفت: این رقابت‌ها هفتم و هشتم شهریورماه در زنجان برگزار می‌شود.
به گزارش عرش نیوز،محمد قرایی‌پور در تشریح برنامه‌های هیأت تنیس روی میز استان سمنان، اظهار کرد: مجمع عمومی سالانه این هیأت ۲۴ مردادماه با حضور رئیس فدراسیون تنیس روی میز برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: برنامه‌های ما در این مجمع در جریان بستن تقویم ورزشی سال ۹۷ در مباحث اعزام تیم‌ها به مسابقات قهرمانی کشور در رده‌های مختلف سنی و بخش مردان و بانوان موردبررسی قرار می‌گیرد و به تصویب خواهد رسید.

رئیس هیأت تنیس روی میز استان سمنان با اشاره به اینکه برآورد مالی اعتبار موردنیاز ما در سال ۹۷ در این مجمع به تصویب می‌رسد، تصریح کرد: با تصویب نهایی تقویم ورزشی مشخص می‌شود که چه میزان اعتبار نیاز داریم.

قرایی‌پور از اعزام تیم پیشکسوتان بانوان استان سمنان به رقابت‌های قهرمانی کشور خبر داد و اضافه کرد: این مسابقات هفتم و هشتم شهریورماه به میزبانی زنجان برگزار می‌شود و امیدواریم ورزشکاران ما بتوانند در این رقابت‌ها مقام کسب کنند.

وی با تأکید بر اینکه تیم نونهالان استان سمنان در مسابقات کشوری که به میزبانی اراک برگزار شد، شرکت کرد، تصریح کرد: نونهالان پینگ‌پنگ‌باز سمنانی در این رقابت‌ها موفق به کسب مدال نشدند و هدف کسب تجربه آنها بوده است.

رئیس هیأت تنیس روی میز استان سمنان با بیان اینکه نگاه فدراسیون به رده‌های سنی پایه ویژه است، اظهار کرد: ما هم برای این رده‌های سنی برنامه‌های ویژه‌ای به‌منظور توسعه ورزش تنیس روی میز در استان سمنان در نظر گرفته‌ایم.
کد مطلب: 392722