توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
نماینده ساوه و زرندیه از سفر بی حاصل معاون رئیس جمهور به استان مرکزی انتقاد کرد
سه شنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۳ ساعت ۱۴:۱۶
نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی گفت: سفری که نتواند مشکل صدها کارگر پروفیل ساوه و سایر معضلات حاد استان مرکزی را رفع کند جنبه تشریفاتی دارد .
به گزارش عرش نیوز؛شهلا میرگلو بیات روز سه شنبه در جمع خبرنگاران، با ابراز تاسف از عدم پرداخت حقوق و مزایای کارگران پروفیل صفا از مسئولین خواست فکری به حال وضعیت وخیم خانواده های این کارگران که به سختی و با مشقت فراوان روزگارشان را سپری می نمایند بکنند و جلوی آسیب های متعددی که می تواند گریبانگیر این خانواده ها شود را بگیرند.

نماینده مردم ساوه وزرندیه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به گزارش اخیر دولت درخصوص کاهش نرخ بیکاری و خروج اقتصاد کشور از تورم و رکود افزود: آیا آقایانی که این گزارش ها را به مردم می دهند موج بیکاری در شهرستان ساوه و تعطیل شدن کارخانجات بزرگترین شهرصنعتی کشور را نمی بینند؟

وی بیان کرد: چرا معاون اول رئیس جمهور و وزیر صنعت در سفرشان به استان مرکزی به بررسی نرخ روبه رشد بیکاری در ساوه وزرندیه و مشکلات صاحبان صنایع رسیدگی نکردند؟

نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شوای اسلامی گفت: آیا واقعا از مشکلات صدها کارگر پروفیل که به هربهانه ای حقوقشان به تعویق می افتد خبر ندارند.

وی بیان کرد: آیا همین مسئولین می توانند فقط یک ماه همانند کارگری که حقوقش را دریافت نکرده و شرمنده زن و بچه اش هست زندگی کنند؟

دکتر میرگلو بیات اظهارداشت : بارها با مسئولین خصوصا وزیر صنعت، معدن و تجارت در رابطه با مشکلات کاری و تعطیلی کارخانجات شهرصنعتی کاوه صحبت شده؛ اما تاکنون اقدام موثری را شاهد نبوده ایم و بی تردید اگر آقایان گوش شنوا نداشته باشند مقدمات استیضاح وزیر صنعت، معدن و تجارت را فراهم خواهیم کرد.

وی بیان کرد: وقتی پای منافع مردم درمیان باشد، به هیچ وجه مماشات نخواهیم کرد و نمایندگان باید بدانند که وکیل مردمند؛ نه وکیل الدوله.

منبع:مهر

کد مطلب: 329074