توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
مدیر آموزش و پرورش بم خبر داد
شرکت 2500 دانش‌آموز بمی در کنکور سراسری
پنجشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۴۷
مدیر آموزش و پرورش شهرستان بم از شرکت بیش از 2 هزار و 500 دانش‌آموز این شهرستان در کنکور سراسری سال 93 خبر داد.
به گزارش عرش نیوز به نقل از خبرگزاری فارس از بم، سیدمحمد حبیب‌اللهی صبح امروز در جلسه شورای آموزش و پرورش این شهرستان اظهار کرد: کنکور سراسری امسال در تاریخ پنجم، ششم و هفتم تیر ماه در چهار حوزه شهرستان در بم برگزار و بیش از 2 هزار و 500  نفر دانش‌آموز به رقابت می‌‌پردازند.

 
مدیر آموزش و پرورش شهرستان بم بیان کرد: آزمون کنکور سراسری 93 در محل دانشگاه پیام‌نور، دانشگاه آزاد، حسینیه فرهنگیان و دبیرستان علامه‌حلی بم برگزار می‌شود.

 
حبیب‌اللهی عنوان کرد: طی چند هفته گذشته مقدمات لازم از جمله تهیه امکانات و لوازم به ویژه وسایل سرمایشی انجام و با توجه به هماهنگی انجام شده با دانشگاه‌های آزاد و پیام‌نور حوزه‌های امتحانی آماده‌سازی شده است.

 
وی ادامه داد: با توجه به اینکه دانش‌آموزان در این آزمون حاصل 12 سال تلاش خود، معلمان و خانواده‌ها را کسب می‌کنند باید سعی کنیم، محیطی به دور از هرگونه استرس و اضطراب را فراهم کنیم.

 
مدیر آموزش و پرورش شهرستان بم خواستار همکاری ادارات و دانشگاه‌ها با مدیریت آموزش پرورش در راستای برگزاری هرچه بهتر آزمون کنکور شد.

 
وی در زمینه راه‌اندازی نمایندگی آموزش و پرورش در بخش بروات گفت: مکاتبات لازم انجام شده و در دیداری که با وزیر آموزش و پرورش داشتیم موضوع مطرح و قرار شد، مدیرکل اداری و تشکیلات وزارت آموزش و پرورش از وضعیت آموزشی بخش بازدید داشته باشند.

 
حبیب‌اللهی از تشکیل ستاد راهبردی سوادآموزی شهرستان با حضور معاون مدیرکل آموزش و پرورش استان طی چند روز آینده خبر داد.
کد مطلب: 275056