توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
شهردار تبریز فیش حقوقی خود را منتشر کرد+تصاویر
سه شنبه ۱۵ تير ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۳۳
شهردار تبریز، فیش حقوقی سه ماه اخیر خود را در سال ۹۵ منتشر کرد.
 
به گزارش عرش نیوز به نقل از مشرق، در پی انتشار فیش‌های حقوقی تنی چند از شهرداران و مسئولان کشور، صادق نجفی شهردار تبریز، فیش‌های حقوقی سه ماه اخیر خود را منتشر کرد.

میانگین دریافتی شهردار تبریز، حدود 5 میلیون و 400 هزار تومان است ولی در فیش حقوقی شهردار تبریز در خرداد ماه، مبلغ دریافتی در پایان ماه، 2 میلیون و 100 هزار تومان درج شده که طبق موارد مندرج در کسورات، 3 میلیون و 500 هزار تومان قبل از سررسید پرداخت حقوق دریافت کرده که در مجموع، حقوق خرداد ماه، 5 میلیون و 600 هزار تومان است که شاید برخی را به اشتباه بیاندازد.

به گزارش تسنیم، حقوق شهردار تبریز، باید هر سال در لایحه بودجه شهرداری که به شورا پیشنهاد می‌شود در دو ردیف حقوق و مزایا آورده می‌شود تا به تصویب شورا برسد.

این رقم، تنها، بخشی از دریافتی صادق نجفی از شهرداری تبریز است که در فیش حقوق قابل درج است ولی طبق قانون، شهرداران کشور یک حق عمرانی هم دریافت می‌کنند که در واقع ترکیبی از آیتم‌های متعدد حقوقی است که شامل حقوق مبنا، حق سنوات، فوق العاده شغل و مواردی دیگر می‌شود که در این فیش حقوقی، این رقم گنجانده نشده است، ضمن اینکه حق ماموریت سفرهای خارجی و داخلی و... نیز در این فیش حقوقی دیده نمی شود.


کد مطلب: 390715
 
 


۱۳۹۵-۰۴-۱۷ ۱۶:۳۰:۲۱
اقای نجفی قبلا اتاق بازرگانی بود اتاق بازرگانی وزارت صنعت معدن تجارت تعلق دارد از انجا حقوق نمی گرفت (67385)