توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
مدیر توسعه راه‌های راه و شهرسازی کرمان:
۱۰۴ پروژه راه‌سازی در کرمان در دست اجرا است
يکشنبه ۱ تير ۱۳۹۳ ساعت ۱۳:۱۱
مدیر ساخت و توسعه راه‌های اداره کل راه و شهرسازی استان کرمان گفت: در حال حاضر ۱۰۴ پروژه راه‌سازی در استان در دست اجرا است.
عرش نیوز به نقل از تسنیم،علی کارآموزیان اظهار کرد: در حال حاضر در حوزه اداره کل شمال استان  74 پروژه راه‌سازی در دست اجرا و 30 پروژه نیز در دست مطالعه است.

 
وی افزود:  26 پیمانکار و 23 مشاور در راستای اجرای این 74 پروژه با اداره راه و شهرسازی کرمان همکاری می‌کنند.

 
مدیر ساخت و توسعه راه‌های اداره کل راه و شهرسازی استان کرمان مبلغ قرارداد اجرای این پروژه‌ها را حدود 400 میلیارد تومان عنوان کرد و گفت: علاوه بر این  200 میلیارد تومان هم بخش معادن در بخش راه سرمایه‌گذاری کرده است.

 
کارآموزیان خاطرنشان کرد: هزینه‌های  احداث محور رفسنجان – سرچشمه – خاتون آباد توسط شرکت‌های مس سرچشمه و خاتون  و محور سیرجان – قطروئیه توسط معدن گل گهر پرداخت می‌شود.

 
وی تصریح کرد: متاسفانه در سال‌های گذشته اعتباراتی که برای این پروژه‌ها در تهران مصوب شده بود، تخصیص داده نشده، به طوری که   مطالبات پیمانکاران در محور راور – دیهوک 42 میلیارد تومان است .

 
مدیر ساخت و توسعه راه‌های اداره کل راه و شهرسازی استان کرمان خاطرنشان کرد: در مجموع بیش از  100 میلیارد تومان مطالبات پیمانکاران در حوزه مدیریت ساخت در بخش ساخت بزرگراه است .
کد مطلب: 276208