توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
رهبر شیعیان نیجریه در دیدار با آیت الله نوری همدانی:
جریان بیداری اسلامی مردم نیجریه را به گوش مسلمانان جهان می‌رسانیم
شنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۱۵:۵۴
رهبر شیعیان نیجریه گفت: قصد داریم کاری که از کشور نیجریه شروع شده و بیداری اسلامی که انجام شد را به دیگر ملت‌ها برسانیم تا ملت‌های مسلمان در برابر دشمنان به پیروزی برسند.
به گزارش عرش نیوز: حجت الاسلام و المسلمین ابراهیم زکزکی ظهر امروز در دیدار با آیت الله نوری همدانی با تاکید بر تداوم حرکت امام خمینی (ره) اظهارداشت: ما هم همانند نهضت و حرکت امام خمینی (ره) به سوی بیداری ملت‌ها می‌رویم.

رهبر شیعیان نیجریه با تاکید بر مقابله با دشمنان اسلام افزود: بهترین عنصر برای بیداری ملت‌های مسلمان بیداری و هوشیاری آن‌ها در برابر نقشه‌ها و توطئه‌های دشمنان است.

زکزکی بیان کرد: ما قصد داریم کاری که از کشور نیجریه شروع شده است و بیداری اسلامی که انجام شد را به دیگر ملت‌ها برسانیم تا ملت‌های مسلمان در برابر دشمنان به پیروزی برسند.

وی با اشاره به موج بیداری اسلامی که در کشور نیجریه وجود دارد عنوان کرد: در کشور نیجریه بیداری مسلمانان شکل گرفته است و مردم فوج فوج در حال بیداری هستند و به سوی اسلام دعوت می‌شوند.

رهبر شیعیان نیجریه با اشاره به مقاومت ملت نیجریه در برابر دشمنان تصریح کرد: روز عاشورا و اربعین همانند کشور ایران مراسم باشکوهی در کشور نیجریه برگزار می‌شود و روز قدس همانند ایران راهپیمایی میلیونی برگزار می‌شود.

زکزکی اظهار داشت: روز قدس امسال ۳ فرزند من توسط دشمنان اسلام به شهادت رسیدند و یکی دیگر از فرزندانم در کشور ایران در حال مداوا است.

وی با اشاره به اهداف خود از سفر به کشور ایران گفت: جهت زیارت حرم حضرت معصومه (س) و امام رضا (ع) و همچنین دیدار با علما و مراجع به ایران سفر کردم.

منبع: تسنیم
کد مطلب: 363275