روایت متفاوت سايت ميرحسين از نامزدي هاشمی
چهارشنبه ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۲ ساعت ۱۰:۰۰
يک پايگاه اينترنتي وابسته به فتنه سبز که نظرات ميرحسين موسوي را نمايندگي مي‌کند و از پاريس مديريت مي‌شود، در گزارشي نوشت: شور و شوقي که ورود هاشمي در ميان اصلاح‌طلبان و عده‌اي از روشنفکران ايجاد کرده، در ميان مردم ديده نمي‌شود.
به گزارش جهان، کلمه که مدعي است خبرنگارش در سطح شهر با مردم گفت‌وگو کرده، از قول يک مخالف مي‌نويسد: مردم مثل مردم کوفه‌اند[!] من به قبر پدرم بخندم اگر رأي بدم. به رأي من و شما نيست، مثل سال 88 مردم به مردم کوفه مي‌مونند، يه دفعه تو اوج صميميت ميگن بريم رأي بديم. ما مونديم اين ملت [...] چطور با اين گراني و مخارج سنگين زندگي مي‌کنند، صداشون هم درنمياد.

کلمه از قول يک نفر ديگر که بازاري معرفي کرده نوشته‌«هاشمي بياد اوضاع بهتر ميشه اما انگار سنش نمي‌خوره» و از قول ديگري نقل کرده «موسوي اگر دندان رو جيگر مي‌گذاشت الان رئيس‌جمهور مي‌شد. و الان نوبت موسوي بود که زهرش را بريزد.»

اين سايت گروهکي همچنين از قول يک سبز مخالف حضور انتخابات نوشته «اين مردم که من ديدم باز هم رأي مي‌دهند، هر چقدر تو چاه مي‌افتند باز مي‌آيند... اگر هاشمي بخواهد رأي بياورد، رأي قشر سرمايه‌دار را مي‌آورد، قشر فقير به او رأي نمي‌هند. بدبختي همين است».

يادآور مي‌شود استناد سايت گروهکي کلمه به عبارت «مردم کوفه» در حالي است که سران فتنه سبز در ماجراي حرمت‌شکني روز عاشورا (6 دي سال 1388) در صف حرمت‌شکنان ايستادند و خود روي مردم کوفه را به اعتبار تظاهر به خط امام و همراهي با يزيد صفتان سفيد کردند. از جمله شعارهاي مردم در حماسه نهم دي، «لعن علي عدوک يا حسين- خاتمي و کروبي و ميرحسين» بود.
کد مطلب: 74616