توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
با حضور مسئولان صورت گرفت
افتتاح درمانگاه بیمارستان آیت‌الله کاشانی جیرفت
پنجشنبه ۶ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۱۶:۲۶
درمانگاه بیمارستان آیت‌الله کاشانی جیرفت با حضور مسئولان این شهرستان افتتاح شد
به گزارش عرش نیوز، لیلا عارفی رئیس بیمارستان آیت‌الله کاشانی جیرفت ظهر امروز در آیین افتتاح درمانگاه ویژه زنان و زایمان این بیمارستان اظهار داشت: درمانگاه ویژه تخصصی زنان و زایمان یکی از بسته‌های طرح تحول سلامت و طرح درمانگاه‌های ویژه و حضور پزشکان مقیم در بیمارستان‌های جیرفت است.

وی با بیان اینکه در بیمارستان آیت‌الله کاشانی جیرفت سه پزشک متخصص زنان و زایمان حضور دارند، تصریح کرد: این درمانگاه در فضایی راه‌اندازی شده که از قبل در بیمارستان به عنوان مرکز بیماری‌های خاص استفاده می‌شد.


رئیس بیمارستان آیت‌الله کاشانی جیرفت ادامه داد: با توجه به اینکه مرکز بیماری‌های خاص به مرکز دائمی خود نقل مکان کرد با انجام تعمیرات و بازسازی‌هایی از محل طرح تحول سلامت و هتلینگ این درمانگاه راه‌اندازی شد.

وی با اشاره به استقرار پزشکان مقیم در این درمانگاه خاطرنشان کرد: پزشکان مقیم از طرف وزارتخانه برای اجرای این طرح فرستاده شده‌اند و در درمانگاه از هشت صبح تا ۱۲ ظهر و عصرها هم از ساعت ۱۶ تا ۲۱ شب با تعرفه دولتی ارائه خدمات می‌شود.
عارفی گفت: در درمانگاه تخصصی زنان و زایمان این بیمارستان نوار قلب جنین، معاینه پزشک متخصص زنان و زایمان، معاینه ماما و سونوگرافی انجام می‌شود.
منبع: فارس
کد مطلب: 335483