جلیلی سال 84 به چه کسی رای داد؟/ فیلم دیداربا خانواده شهدا
دوشنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۲ ساعت ۰۹:۱۲
اگر بنده رئیس جمهور بشوم از این ظرفیت ها و نیروهای ارزشی حتی اگر در جریان انتخابات و رای گیری با ما نباشند بعد از این، از آنها در راه کمک به کشور عزیز ایران استفاده خواهم نمود.
به گزارش جهان، دکتر جلیلی در گفت و گو با رسانه صبح قزوین در پاسخ به این پرسش که آیا شما با جریان دولت انتساب و ارتباط دارید یا خیر ؟ اظهار داشت: بنده دیروز در صفحه اول روزنامه  ایران مشاهده کردم  که مدعی  شده است از قول برادر بنده  که در  دور  اول انتخابات ۸۴ به احمدی نژاد رای نداده ایم ؛ باید بگویم که اینطور نبود است.

وی در ادامه در پاسخ به این سوال که  آیا شما یک تیم مشخص دارید ؟ تصریح کرد: در این بخش باید گفت که  امروز در ظرفیت کشور و در بدنه  دولت نیروهای ارزشمند بسیاری وجود دارد البته به جز حلقه ای خاص که از خط ولایت زاویه وا نحراف پیدا کردند و اگر بنده رئیس جمهور بشوم  از این ظرفیت ها و نیروهای ارزشی حتی اگر در جریان انتخابات  و رای گیری با ما نباشند بعد از این، از آنها در راه کمک به کشور عزیز ایران استفاده خواهم نمود.

جلیلی در ادامه تصریح کرد: در خصوص مبحث گرانی و تورم در کشور برنامه اقتصادی کار آمدی طی ۴ سال اخیر تدوین شده که بخش عمده این کار را بنده انجام دادم به همراه آن تیم اقتصادی که با هم کار میکنیم.


دیدار جلیلی با خانواده شهدای روستای معصویه اراک

فیلم
کد مطلب: 82275