توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
رئیس دانشگاه امام خمینی(ره) اعلام کرد
رتبه ۳۱ دانشگاه امام خمینی(ره) در بین دانشگاه‌های کشور
يکشنبه ۱۴ دی ۱۳۹۳ ساعت ۲۲:۱۵
رئیس دانشگاه امام خمینی(ره) قزوین گفت: این دانشگاه با فعال بودن ۶۵۰ رشته برای دانشجویان خارجی و ایرانی توانسته در مجموع دانشگاه‌های کشور چه دولتی و چه غیرانتفاعی رتبه ۳۱ را کسب کند.
به گزارش عرش نیوز: سید‌ابوالحسن نایینی در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین از تلاش‌های ارزشمند و حمایت‌های آیت‌الله باریک‌بین از این دانشگاه، قدردانی و برای وی آرزوی سلامتی کرد.

نایینی در این دیدار اظهار داشت: آیت‌الله باریک‌بین در تأسیس دانشگاه بین‌المللی حضرت امام خمینی (ره) تمام تلاش خود را انجام دادند که جای قدردانی است.

وی تصریح کرد: دانشگاه بین‌المللی حضرت امام خمینی(ره) با هفت هزار و ۵۰۰ نفر دانشجو و ۳۰۰ نفر اساتید متخصص و توانمند توانسته در کشور جایگاه قابل قبولی داشته باشد.

رئیس دانشگاه امام خمینی(ره) قزوین بیان کرد: این دانشگاه با فعال بودن ۶۵۰ رشته برای دانشجویان خارجی و ایرانی توانسته در کل دانشگاه‌های کشور چه دولتی و چه غیرانتفاعی رتبه ۳۱ را کسب کند که باید تلاش کنیم که جایگاه این دانشگاه را افزایش دهیم.

وی خاطرنشان کرد: دانشگاه بین‌المللی حضرت امام خمینی(ره) به منظور تحقق بخشیدن به اهداف و رسالت بین‌المللی خود، دانشجویانی از کشورهای مختلف را جذب کرد است.

نایینی عنوان کرد: این دانشگاه با برخورداری از امکانات و تجهیزات پیشرفته آموزشی و اعضای علمی مجرب بستر مناسبی برای ادامه تحصیل نخبگان کشورهای مختلف را فراهم کرده است.

وی تصریح کرد: باید تلاش کنیم که هرچه سریع‌تر به پیشرفت و توسعه و رشد علمی این دانشگاه بیفزاییم.آیت‌الله هادی باریک‌بین نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین ضمن قدردانی از تلاش‌های ارزشمند رئیس جدید و روسای سابق دانشگاه بین‌المللی حضرت امام خمینی‌(ره) گفت: باید همه اساتید واعضای هیئت علمی این دانشگاه که به فرموده رهبر معظم انقلاب آبروی نظام است، بیشتر به ارتقا سطح علمی دانشجویان اضافه کنند.

وی افزود: ما باید بسترهای رشد علمی را در دانشگاه‌ها فراهم آوریم و در این بخش اهتمام ویژه‌ای داشته باشیم.

منبع: تسنیم
کد مطلب: 351170