توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
رادمهر خبر داد:
۳۳ پروژه به مناسبت دهه فجر در شهرستان پارسيان افتتاح می شود
شنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۲۲:۰۴
پارسیان - فرماندار شهرستان پارسیان گفت: همزمان با دهه فجر ۳۳ پروژه در شهرستان پارسيان به بهره برداری می رسد.
به گزارش عرش نیوز: محمد رادمهر عصر شنبه در نشست خبری به مناسبت گرامیداشت دهه فجر گفت: ۳۳ پروژه عمرانی، آموزشی و بهداشت با اعتبار بالغ بر هزار و ۵۵۸ میلیارد ریال مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.

رادمهر گفت: بزرگترین ویژگی انقلاب اسلامی ایران مردمی بودن آن است و انقلابی که قدرت آن برگرفته از مردم باشد پایدار و مقتدر خواهد ماند.

وی افزود: تحریم های بین المللی دشمنان توام با تهدیدات مکرر در واقع برای کشور ما یک فرصت خود باوری مهیا کرد تا بتوانیم بدون نیاز خارجی در کشور به خودکفایی برسیم.

رادمهر با بیان اینکه با ایجاد وحدت و همدلی میان مسئولان می تواند زمینه ساز رشد و شکوفایی ملی باشد تاکید کرد: انتظار داریم که مسئولان شهرستانی با اتحاد و همدلی مسیر رشد و شکوفایی را در حوزه کاری خویش طی کنند.

نماینده عالی دولت در شهرستان پارسیان گفت: وظیفه تمام مردم و مسئولان این است که در سالگرد پیروزی این انقلاب شکوهمند، بار دیگر به دشمنان نشان دهند که همچنان با قدرت تمام پای اصول و اهداف متعالی این انقلاب ایستاده اند و گوش به فرمان ولی فقیه با هوشیاری و آگاهی کامل توطئه ها استکبار را خنثی می کنند.

رئیس ستاد دهه فجر پارسیان بر لزوم حفظ و صیانت از دستاوردهای انقلاب اسلامی را ضروری اعلام کرد و افزود: همه باید در صیانت و حفظ حریم انقلاب تلاش کنیم این دهه بهترین فرصت برای ارائه دستاوردهای انقلاب اسلامی است.

وی با تاکید بر لزوم همکاری ادارات در برگزاری باشکوه مراسم دهه فجر خواستار حضور پرشور مردم در جشن های دهه فجر تاکید کرد.

وی در ادامه با اشاره به دیگر برنامه های دهه فجر در شهرستان پارسیان خاطرنشان ساخت: نواختن زنگ انقلاب، دیدار با خانواده شهدا، غبارروبی گلزار شهداء و اجرای مسابقات فرهنگی و هنری برگزاری مسابقات ورزشی و تجلیل از ورزشكاران مدال آور، برگزاری جشن انقلاب در مساجد و مدارس، افتتاح پروژه های عمرانی، برگزاری شب شعر انقلاب، برگزاری نمایشگاه های مختلف و شركت دانش آموزان و مردم راهپیمایی حماسی ۲۲ بهمن ماه نیز از دیگر برنامه های در نظر گرفته شده برای دهه فجر امسال است.

منبع: مهر
کد مطلب: 361854