توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
طی مراسمی
«فداء» فرمانده انتظامی بم شد
چهارشنبه ۱۸ تير ۱۳۹۳ ساعت ۱۴:۱۳
طی مراسمی با حضور فرمانده انتظامی استان کرمان محمدرضا فداء به عنوان فرمانده انتظامی بم منصوب شد.
به گزارش  عرش نیوز به نقل از خبرگزاری فارس از بم، پیش از ظهر امروز  طی مراسمی با حضور سردار حسین چناریان فرمانده انتظامی استان کرمان محمدرضا فداء به عنوان فرمانده انتظامی بم منصوب شد.

 
فرمانده انتظامی استان کرمان در مراسم تودیع و معارفه فرمانده انتظامی شهرستان بم اظهار داشت: امنیت جامعه مرهون خون هزاران شهیدی است که کشور و نظام ما را بیمه کردند و امروز با گذشت حدود نیم قرن از انقلاب شاهدیم که با وجود تلاش‌های استکبار جهانی، ایران امن‌ترین کشور منطقه است.

 
وی افزود: دشمنان کشور ما در انتخابات ریاست جمهوری با صرف میلیاردها دلار سعی کردند، کشور را با بحران مواجه کنند که با درایت رهبر معظم انقلاب اسلامی، مردم و دستگاه‌های اجرایی بدون هیچ مشکلی انتخابات برگزار شد.

 
سردار حسین چناریان ادامه داد: امروزه برخی کشورهای مسلمان به دلیل نبود یک رهبری واحد خسارات بزرگی می‌بینند که می‌طلبد ما همواره شکرگزار نعمت ولایت فقیه باشیم.

 
وی از دستگیری بیش از 20 هزار نفر متهم در چهار سال گذشته خبر داد و تصریح کرد: شهرستان بم به عنوان نقطه استراتژیک استان کرمان محسوب می‌شود.

 
به گزارش فارس، سردار چناریان در سفر به بم با خانواده شهید ناصر محمدرضاخانی از شهدای نیروی انتظامی دیدار کرد و با اهدای لوح تقدیر و هدایایی از این خانواده تجلیل به عمل آورد.
کد مطلب: 283914