Share/Save/Bookmark
باز نشر تبلیغات انتخاباتی سال 84 با چه هدفی است
خیز انتخاباتی هاشمی رفسنجانی سرعت گرفت
يکشنبه ۱۹ شهريور ۱۳۹۱ ساعت ۱۹:۴۳
در حالی که مدت کوتاهی از سناریوی روزنامه آرمان و رپرتاژ آگهی های آن نمی گذرد شاهد ورود سایت رسمی هاشمی رفسنجانی به موضوع تبلیغات انتخاباتی هستیم. سایت هاشمی در طی دو روز 11 و 15 شهریور در حرکتی که باید آن را تداوم حرکتهای تبلیغاتی برای ورود مجدد به عرصه سیاسی و اجتماعی کشور دانست دو مطلب هدف دار دیگر منتشر کرد.
بولتن نیوز: بولتن اولین سایتی بود که احتمال نامزدی هاشمی در انتخابات سال ۹۲ را مطرح کرد و پس از انتشار دو گزارش که عملاً پروژه از پیش طرح ریزی شده برای ورود هاشمی به عرصه انتخابات را سوزاند روزنامه آرمان که ارگان غیررسمی آقای هاشمی است و از طرف محمد هاشمی خط می گیرد، این مسئله ورود هاشمی را در قالب یک موضوع سوالی به عنوان تیتر و عکس یک طرح کار کرد تا بگوید این که نشان دادیم دم خروس نبود و آنچه نوشیم تبلیغات پیش از موعد برای انتخابات نیست.


در حالی که مدت کوتاهی از سناریوی روزنامه آرمان و رپرتاژ آگهی هاشمی برای انتخابات ریاست جمهوری در سال ۹۲ نمی گذرد شاهد ورود سایت رسمی هاشمی رفسنجانی به موضوع تبلیغات انتخاباتی هستیم. سایت هاشمی در طی دو روز ۱۱ و ۱۵ شهریور در حرکتی که باید آن را تداوم حرکتهای تبلیغاتی برای ورود مجدد به عرصه سیاسی و اجتماعی کشور دانست دو مطلب هدف دار با تیترهای << مبنای تشکیل دولت هاشمی چه بود؟"دولت فرآگیر از ولایتی تا خاتمی">> و << " متاعی جز آبرو پای مصلحت مردم ندارم " هاشمی در تبلیغات ۸۴ چه گفت؟>> را منتشر کرد. 
حال باید دید منظور از اینکه سایت آقای هاشمی متن فیلم تبلیغاتی هاشمی در سال ۸۴ را دوباره بازنشر داده و همچنین مقالاتی را با این عنوان که فقط هاشمی می تواند کشور را نجات دهد را از آرشیوهای ۶ سال پیش انتخاب کرده تا باز نشر کند چیست. آیا هاشمی واقعا هنوز فکر می کند که آنقدر مقبولیت در بین عوام و خواص دارد که گوی سبقت را در انتخابات سال ۹۲ از دیگر رقیبان ربوده و بتواند در جامعه توفیقاتی بیشتر از گذشته به دست آورد. آیا خیز انتخاباتی هاشمی جدی است و وی در حال آماده کردن اذهان عمومی برای ورود مجدد به عرصه رقابت سنگین ریاست جمهوری است.

کد مطلب: 6206
 
 


United States
۱۳۹۱-۱۱-۱۹ ۱۲:۵۲:۵۴
این خبر مال شهریوره! (9108)