توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
با تودیع فرهاد آراسته
داوود بیگمرادی بخشدار مرکزی بافت شد
يکشنبه ۲۹ تير ۱۳۹۳ ساعت ۱۳:۱۸
داوود بیگمرادی بخشدار مرکزی بافت شد و از خدمات فرهاد آراستهت جلیل به ‌عمل آمد.
به گزارش عرش نیوز به نقل ازخبرگزاری فارس از بافت، فتحعلی حمزه‌جواران فرماندار بافت پیش از ظهر امروز در آیین معارفه داوود بیگمرادی بخشدار مرکزی بافت اظهار داشت: ما به دنبال تقویت خدمات‌رسانی به مردم هستیم.

 
وی گفت: بنده 100 درصد از عملکرد کارکنان فرمانداری بافت راضی هستم و اگر خدمت‌رسانی به مردم صادقانه باشد هم خدا و هم مردم راضی می‌شوند.

 
فرماندار بافت ادامه داد: برای مسئولیت ارشد هر دستگاه، کارکنان همان دستگاه بهتر از افراد متفرقه‌ هستند، لذا تاکنون سه مسئولیتی را که در فرمانداری به افراد داده‌ایم از نیروهای توانمند وزارت کشور بوده‌اند.

 
حمزه‌جواران با بیان اینکه تغییرات امر طبیعی است، اضافه کرد: در سطح کلان هم زمانی دولت تغییر می‌کند، وزرا نیز تغییر می‌کنند، اما در هر حال کلام رهبر معظم انقلاب اسلامی که می‌فرمایند «نباید افراد مومن را کنار زد»، سر لوحه کار ماست و همه افرادی سمت می‌گیرند، افرادی مومن هستند.

 
وی با بیان اینکه در مدت بخشداری فرهاد آراسته اقدامات زیادی در بخش گاز و آبرسانی بافت انجام شده، تصریح کرد: بخشدار جدید بافت هم فردی متدین و از خانواده وزارت کشور است و امید دارم، بتواند فردی کارآمد برای نظام و دولت تدبیر و امید باشد.

 
فرهاد آراسته بخشدار سابق بافت نیز در این جلسه ابراز داشت: تمام تلاشم را برای آبادانی بخش مرکزی به کار برده‌ام و از این به بعد نیز تا سر حد توان کار می‌کنم.

 
وی با تشکر از همکاران خود در بخشداری بافت خاطرنشان کرد: اگر کاری صورت گرفته است، نتیجه تلاش شبانه‌روزی کارمندان بخشداری بافت است.

 
آراسته عنوان کرد: من از فرماندار بافت به واسطه تفکر والای وی مبنی بر جوان‌گرایی تشکر می‌کنم، زیرا جوان هم بیشتر تلاش می‌کند و هم کوهی از انگیزه است.

 
معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار بافت نیز در این جلسه گفت: شهید رجایی می‌گوید «اگر سمت‌ها ماندنی بود به دست شما نمی‌رسید» و  سمت‌ها ماندنی نیستند، مسئول باید در زمان مسئولیت تلاش کند.

 
حمید منظری‌توکلی افزود: تودیع و معارفه‌ها بالاخره صورت می‌گیرد، تغییر و تحولات در حقیقت چرخش شغلی است و افراد در جایگاه‌های دیگر مورد استفاده قرار می‌گیرند.

 
داوود بیگمرادی بخشدار مرکزی بافت با تشکر از حسن اعتماد فرماندار بافت در این جلسه اظهار داشت: جواب این اعتماد را به نحو احسن می‌دهیم.

 
وی ادامه داد: مردم شهرستان بافت چشم امید خود را به این مجموعه بسته‌اند و در شهرستان بافت ظرفیت‌های فراوانی مانند جاذبه‌های گردشگری، آب و هوای مناسب، کشاورزی پررونق و... وجود دارد که می‌تواند محور توسعه قرار گیرد.

 
بیگمرادی گفت: وظیفه مسئولان و کارکنان ادارات است که ظرفیت‌های بالقوه را به بالفعل تبدیل کنند و این مهم محقق نمی‌شود مگر با همکاری، اتحاد، وحدت، پشتکار و جذب سرمایه‌گذار.

 
این مسئول متذکر شد: تمام تلاشم را برای پیشبرد تحقق اهداف شعار سال از سوی مقام معظم رهبری و اهداف دولت تدبیر و امید به کار گیرم.
کد مطلب: 287452