توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
امام جمعه نودژ:
آزادگان شناسنامه و هویت فرهنگی کشور هستند
چهارشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۲۷
امام جمعه نودژ منوجان گفت: آزادگان در واقع بخشی از شناسنامه و هویت کشور و بخشی از هویت فرهنگی ما هستند.
به گزارش عرش نیوز به نقل از خبرگزاری فارس از منوجان، حجت‌الاسلام رضا احمد‌ی‌نیک صبح امروز در جلسه برنامه‌ریزی سالروز گرامیداشت ورود آزادگان با بیان اینکه آزادگان کسانی هستند که آمده‌اند هم‌دوش هم‌سنگران دیروز خود روح بزرگی و صلابت را در جامعه بدمند، اظهار داشت: آزادگان در واقع بخشی از شناسنامه و هویت کشور و بخشی از هویت فرهنگی ما هستند.

 
وی بیان کرد: در جریان انقلاب اسلامی و جنگ تحمیلی مانند واقعه عاشورا اتفاق افتاد و رزمندگان اسلام برای دفاع از این انقلاب و نظام رشادت‌ها و دلاوری‌هایی را از خودشان نشان دادند.

 
امام جمعه نودژ تصریح کرد: آزادگان با صبر و استقامتی که داشتند، توانستند رسالت سنگین و خطیر خود را به نحو احسن انجام بدهند و همه ما باید مدیون زحمات آزادگان باشیم ، زیرا آنها گنجینه‌های ارزشمند انقلاب و نظام هستند.

 
وی افزود: آزادگان کسانی هستند که در اوج عزت و پایداری به وطن برگشتند و با صلابت و ایستادگی برای خدمت در سنگر سازندگی ایرانی آباد در همه صحنه‌های اجتماعی، فرهنگی و سیاسی آماده و مقاوم هستند.

 
حجت‌الاسلام مجید پور سلامی رئیس اداره تبلیغات اسلامی منوجان بیان داشت: ما باید نسبت به آزادگان حساس باشیم و قدر آنها را بدانیم و راهشان را ادامه دهیم.

 
پوراسلامی افزود: ما از آزادگان درس مقاومت و ایستادگی، معنویت و وحدت و یکپارچگی را می‌گیریم.

 
ایوب فلاحی فرماندار منوجان با بیان اینکه آزادگان ما وارثان شهیدان هستند و ما باید نامشان را گرامی بداریم و راهشان را ادامه دهیم، اظهار داشت: آزادگان قهرمانان واقعی هستند که باید جایگاه، ارزش و منزلت آنها مورد تکریم قرار گیرد و به نسل‌های آینده انتقال پیدا کند.

 
فرماندار منوجان عنوان کرد: ما باید سالروز ورود آزادگان را گرامی بداریم که با حضور خود در جامعه آمده‌اند تا در صحنه‌های سازندگی حماسه‌ای دیگر خلق کنند.

 
فلاحی گفت: تکریم و احترام نسبت به آزادگان و خانواده‌های آنها وظیفه آحاد ملت است و ما باید قدردان حماسه آفرینان دوران استقامت و پایداری باشیم.

 
وی تصریح کرد: آزادگان کسانی هستند که در طول اسارت سختی‌ها و رنج‌های زیادی را کشیده‌اند و ما هرچه داریم از رشادت‌ها و دلاوری‌های آنها است.
کد مطلب: 295769