توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
هاشمی خبر داد:
بهره برداری از ۱۴۰ تخت بیمارستان خلیج فارس بندرعباس تا پایان بهمن ماه
دوشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۲۲:۳۶
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: امیدواریم با پیگیری های صورت گرفته تا قبل از پایان بهمن ماه ۱۴۰ تخت دیگر بیمارستان خلیج فارس بندرعباس نیز راه اندازی و مورد بهره برداری قرار گیرد.
به گزارش عرش نیوز: حسن قاضی زاده هاشمی دوشنبه شب در دهمین نشست شورای اداری استان هرمزگان، عنوان کرد: استان هرمزگان هزار تخت بیمارستانی کم دارد و ضرورت دارد استاندار و فرمانداران در جهت تغییر کاربری املاک برای توسعه بخش درمان و بهداشت تلاش کنند.

وی ادامه داد: با رویه کنونی اعتباری مدت زمان زیادی در این زمینه طول می کشد و برای پیشبرد رویه و تغییر کاربری املاک وزات بهداشت مساعدت کنند تا از این طرق بتوانیم تغییراتی را رقم بزنیم.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی افزود: امیدواریم با پیگیری های صورت گرفته تا قبل از پایان بهمن ماه ۱۴۰ تخت دیگر بیمارستان خلیج فارس بندرعباس نیز راه اندازی و مورد بهره برداری قرار گیرد.

هاشمی همچنین با اشاره به وضعیت بیمارستان قشم، اضافه کرد: با تجهیز این بیمارستان توسط منطقه آزاد ما نیز بهره برداری از آن را آغاز می کنیم.

وی گفت: در مناطق محرومی همانند بشاگرد و توابع آن، در بعد رفع مشکلات مرتبط با نیروی انسانی باید به سمت بومی گزینی حرکت کرد و امیدوارم با این تمهیدات مشکلات مردم در این مناطق رفع شود.

منبع: مهر
کد مطلب: 360207