توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
عضو مجلس خبرگان رهبری در رفسنجان:
هدف آمریکا از راه‌اندازی گروه داعش به زانو درآوردن کشورهای اسلامی است
شنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۴۶
خبرگزاری تسنیم: عضو مجلس خبرگان رهبری در رفسنجان گفت: هدف آمریکا از راه‌اندازی گروه داعش به زانو درآوردن کشورهای اسلامی است.
به گزارش عرش نیوز به نقل از تسنیم از رفسنجان، آیت الله سید احمد خاتمی شامگاه جمعه در یادواره 52 شهید خنامان از توابع رفسنجان، با بیان اینکه آمریکا و هم پیمانانش نمی‌خواهند مشکل خود را با ایران حل کنند، اظهار کرد: آنها با هویت دینی ایران اسلامی مخالفند.

 
عضو مجلس خبرگان رهبری با تاکید بر اینکه اوباما دروغ می‌گوید که در پی براندازی ایران نیستیم، گفت: آنها در اندیشه براندازی ایران بوده و هستند.

 
امام جمعه موقت تهران با بیان اینکه ایران مخالف مذاکرات 5+1 نیست و ملت در چارچوب آنچه مقام معظم رهبری تدوین کرده‌اند، گام برمی‌دارند، افزود: در چند ماه که مذاکرات انجام شد آمریکا بدترین اعمال را انجام داد.

 
وی با تاکید بر اینکه هدف نهایی دشمنان از دنبال کردن مذاکرات، بر زمین زدن ایران است، خاطرنشان کرد: اما هیچ وقت آنها این روز را نخواهند دید.

 
عضو مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه ملت ایران در برابر مستکبران و زورگویان خستگی ناپذیراست، اظهار کرد: تا زمانی که آمریکا شیطنت کند جهاد ایرانیان وجود دارد و شعار مرگ بر آمریکا را سر می‌دهند.

 
خاتمی با اشاره به اینکه ملت ایران با فرهنگ شهادت عجین شده است، گفت: یکی از ابعاد فرهنگ شهادت، عشق به خداوند است.

 
وی با اشاره به اینکه شهدا زندگی ابدی را شناختند و فهمیدند که بهترین معامله، معامله با خداست، افزود: شهدا انسان‌هایی وارسته و مقید بودند و تا آخرین نفس برای خدا و برای رهایی وطن از چنگال دیو صفتان جنگیدند و شربت شهادت را نوشیدند.

 
امام جمعه موقت تهران با بیان اینکه نفرت داشتن از استکبار بعد دیگر فرهنگ شهادت است، تصریح کرد: بعد چهارم فرهنگ شهادت فرهنگ ولایت‌مداری است.

 
خاتمی با تاکید بر اینکه نظام اسلامی در قانون اساسی 4 اصل را پیش‌بینی کرده که قابل تغییر نیستند، افزود: اسلامی بودن نظام، ولایت فقیه، جمهوری اسلامی و مذهب شیعه چهار اصل یاد شده به شمار می‌روند.

 
نماینده مردم استان کرمان در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به فتنه سال 88 ، اظهار کرد: این فتنها برای مقابله با نظام ولایی بود، اما به برکت وجود مقام معظم رهبری، ملت همیشه در صحنه ایران در روز 9 دی کمر فتنه را شکستند و نشان دادند همیشه پشتیبان ولایت هستند.

 
خاتمی با تاکید بر اینکه در تمام جنایت‌ها و آدم کشی‌ها در کشورهای اسلامی و غیر اسلامی، پای آمریکا در میان است، افزود: تشکیل و حمایت گروه داعش ترفند دیگر دشمنان اسلام است.عضو مجلس خبرگان رهبری خاطرنشان کرد: از دست رفتن پایگاه‌های آمریکا در سوریه، سبب شد گروه داعش را راه‌اندازی کند و از این طریق کشورهای اسلامی را به زانو درآورد.
کد مطلب: 275465