توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
رهبری در فتنه ۸۸ اسلام را حفظ کردند
شنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۳ ساعت ۰۹:۱۹
نماینده مردم تهران در مجلس گفت: مدیریت مقام معظم رهبری در فتنه ۸۸ سبب حفظ اسلام و کشور شد.
به گزارش عرش نیوز، حجت الاسلام سید محمود نبویان در جلسه "بیدار باش فتنه 88 " اظهار کرد: بررسی فتنه و زنده نگه داشتن آن از نکات قرآنی است و باید هر آنچه را که در گذشته بوده همیشه مرور کنیم و اگر مسلمان هستیم باید هر سال، هر ماه و هر روز موضوع فتنه را واکاوی کنیم.
 
وی با بیان اینکه کسی که مقابل نایب و ولی خدا می‌ایستد مسلما فتنه‌گر است، تصریح کرد: چرا فتنه 88 رخ داد؟ آمریکا از اول ظهور انقلاب دشمنی خود را با ما آغاز کرد و تمام دارایی‌هایمان را بلوکه کرد و هنوز حاضر به بازگرداندن دارایی کشور نیست.
 
نبویان تأکید کرد: علت دشمنی آمریکا با ما بر سر چیست؟ گروه‌های مختلفی را به جان مردم در نقاط مختلف کشور انداخته‌اند و یکی از این جنایات کودتای نوژه بود و در هشت سال بهترین جوانان ما را کشتند و پدران، مادران، همسران، برادران، خواهران و فرزندان آنها و همچنین ملت ایران را داغدار کردند.
 
دشمن همیشه دشمن باقی می‌ماند
 
وی تصریح کرد: آمریکا، انگلستان و فرانسه هیچ وقت دست از سر ما بر نمی‌دارند و همیشه با ما می جنگند و تمام مشکل آنها مرتبط با دو موضوع دین و ایمان ماست، دشمن بحث سکولار را در دستور کار خود قرار داده و معتقد است که اندیشه اسلام، اقتصاد، فرهنگ ایرانیان باید عوض شود.
 
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: نخستین پیام انقلاب اسلامی اندیشه اسلام ناب بوده و دومین پیام آن هم ارائه یک تئوری جدید در دنیای سیاست بوده که ولایت فقیه نام دارد.
 
نبویان گفت: ولی فقیه بسیار مهم بوده و اگر اسلام داشته باشید اما ولی فقیه نداشته باشید، هرگز به پیروزی نخواهید رسید و نمونه بارز آن در عربستان مشهود است که نیروهای داعش را تحریک کردند و نتیجه آن هم ریختن خون افراد بی‌گناه بود.
 
وی افزود: 6 هزار کانال ماهواره‌ای به صورت رایگان برای ایرانیان پخش می‌شود و کار این کانال‌ها هم تبلیغ ضد اسلام است و هدفشان نابودی اسلام بوده و همه ما و مسئولانمان باید مراقب و هوشیار باشیم.
 
نبویان تصریح کرد: ما در صنعت‌های هوا و فضا، نانو تکنولوژی، سلول‌های بنیادی، پیشرفت‌های علمی، تولید مقالات، تولید موشک حرف‌های زیادی برای گفتن داریم، به عنوان مثال در ایام جنگ تحمیلی با دست خالی مقابل دشمن تا به دندان مسلح پیروز شدیم و اکنون اگر اراده کنیم باز هم آنها را نابود می‌کنیم.
 
وی تأکید کرد: امکاناتی که ما داریم سبب شده که مقام نخست منطقه و مقام هفتم دنیا را کسب کنیم و در تولید هواپیمای بدون سرنشین نیز رتبه سوم دنیا را کسب کردیم.
 
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: زمانی بسیاری از خاک سوریه در دست تروریست‌ها بود و مشورت بشار اسد از متخصصان سبب پیروزی این کشور شد و رئیس جمهور سوریه مقام معظم رهبری را به عنوان یک عالم حقیقی می‌دانست و ایشان را امام خامنه ای صدا می زد.
 
اوج دشمنی با اسلام و رهبری در فتنه 88 مهم‌ترین هدف آمریکا بود
 
وی اظهار کرد: در موضوع لبنان هم پیروی مردم از سید حسن نصر الله سبب پیروزی این کشور در جنگ 33 روزه شد.
 
نبویان افزود: اوج دشمنی با اسلام و رهبری در فتنه 88 مهم‌ترین هدف آمریکا بود و نوکران آنها برای تحقق خواسته شوم آمریکایی‌ها دست به هر کاری می‌زنند.
 
وی تأکید کرد: صهیونیست‌ها معتقدند که فتنه‌گران بزرگترین سرمایه اسرائیل در ایران هستند و مسئولان آمریکایی هم باید حامی آنها باشند.
 
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی متذکر شد: پس از ارتحال امام (ره) و در سال‌های 68 تا 76 اوج دشمنی‌ها بود و نخستین هدفشان هم نابودی مراجع تقلید و علمای اسلام بود و معتقد بودند که شریعت مانند تبعیتی ساکت است.
 
نبویان تأکید کرد: می‌دانید که اصلاحات چه خیاناتی را به اسلام کرده اند؟ در پاسخ باید بگویم که موارد زیادی بوده که از جمله آنها می‌توان به اکبر گنجی اشاره کرد، کسانی که خود را پیغمبر معرفی کردند و ما می‌گوییم آیا شما پیغمبرید که در دامن دشمن رفته‌اید؟ و آنها نیز معتقدند که قرآن مال خدا نیست و ائمه اطهار (ع) هم معصوم نیستند.
 
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: فتنه 88 اوج دشمنی‌ها با اسلام بود و فتنه گران شعار استقلال، آزادی، جمهوری ایرانی را سر دادند و به دنبال براندازی نظام بودند.
 
مدیریت مقام معظم رهبری در فتنه 88 سبب حفظ اسلام و کشور شد
 
نبویان گفت: این مدیریت مقام معظم رهبری بود که اسلام و انقلاب را حفظ کرد و هم‌اکنون نیز فتنه‌گران به دنبال روی کار آوردن افرادی در مجلس خبرگان رهبری هستند.
 
وی افزود: دشمنان اسلام و رهبری در فتنه 88 دست در دست یکدیگر قرار دادند و به عناوین مختلف به دنبال براندازی نظام بودند و در مناسبت‌های مختلف  شاهد گستاخی‌های آنها بودیم، که اوج آن در روز عاشورا بود و ملت ولایت پذیر ایران به صورت خودجوش در روز 9 دی پاسخی دندان شکن را به آنها دادند و کماکان پای این نظام و انقلاب ایستاده‌اند و به ولایت‌پذیری خود از ولی فقیه زمان ادامه می‌دهند.
 
نبویان تصریح کرد: فتنه 88 اوج غیظ کسانی بود که کینه مقام معظم رهبری را در دل داشتند، 45 هزار صندوق اخذ رأی در انتخابات 88 داشتیم که 35 هزار عدد آن در ایران بود و فتنه‌گران در اکثر این صندوق‌ها نماینده داشتند و حتی استدلال‌هایی قبیله‌ای، قومیتی و غیر منطقی می‌کردند.
 
وی تأکید کرد: 8 ماه این مملکت در اوج ناآرامی بود و خون بسیاری از افراد بی‌گناه ریخته شد، چه کسی می‌خواهد پاسخ این خیانت‌ها را بدهد؟ آیا منطقی هست که سکوت کنیم؟ آیا نباید یاد آن ایام را در دل‌ها زنده کنیم؟
 
نبویان گفت: سال 88 اوج دشمنی با اسلام بود که پرچم حضرت سیدالشهدا (ع) را آتش زدند و اوج دشمنی را با مقام معظم رهبری نشان دادند و ما پیروان وظیفه داریم تا با گرامیداشت این وقایع همانند برخی دیگر از مناسبت‌های ملی و مذهبی مانند 22 بهمن و ظهر عاشورا، تلنگری را بر افراد بی‌تفاوت و کسانی که طعمه دشمنان شده‌اند، بزنیم.
منبع: تسنیم
کد مطلب: 275276