توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
دبیر جشنواره انجمن صنفی خبرنگاران اعلام کرد
ارسال ۱۶۹۶ اثر به دبیرخانه دائمی جشنواره مطبوعات و خبرگزاریها
يکشنبه ۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۴۲
دبیر جشنواره انجمن صنفی خبرنگاران با بیان اینکه دبیرخانه جشنواره مطبوعات و خبرگزاریها دائمی شد،گفت: در نخستین دوره برگزاری این جشنواره ۱۶۹۶ اثر از رسانه های مختلف کشور به دبیرخانه ارسال شد.

به گزارش عرش نیوز؛ آئین اختتامیه نخستین جشنواره مطبوعات و خبرگزاریهای کانون انجمن صنفی خبرنگاران و روزنامه نگاران ایران در فرهنگسرای اندیشه تهران و با حضور فعالان مطبوعاتی و اصحاب رسانه در حال برگزاری است.

 
قرار است در این مراسم از آثار برگزیده ارسال شده به دبیرخانه این جشنواره تقدیر به عمل آید و جوایزی به نفرات اول تا سوم هر بخش اعطاء شود.

 
حسن ضابطی؛ دبیر این جشنواره در ابتدای مراسم اختتامیه با ارائه گزارش کوتاهی از روند برگزاری این جشنواره اظهار داشت: این جشنواره در هفت بخش مصاحبه، خبر، مقاله، گزارش، گزارش خبری، یادداشت و سرمقاله طی فراخوانی در سال 1395 آغاز به کار کرد و استقبال از آن به میزانی بود که به تمدید مهلت ارسال آثار انجامید.

 
وی افزود: مجموعا یک هزار و 696 اثر به دبیرخانه دائمی این جشنواره ارسال شد که 51 اثر در قالب خبر، 126 گزارش خبری، 478 گزارش، 236 مصاحبه، 265 یادداشت و سرمقاله، 70 مقاله و 461 تیتر را شامل می‌شود.

 
ضابطی تصریح کرد: به دلیل تنگنای مالی نتوانستیم تمامی رشته‌ها را در جشنواره شرکت دهیم اما قول می‌دهیم از سال آینده علاوه بر رشته‌های در نظر گرفته شده در این دوره، رشته‌هایی مانند اینفوگرافیک و موشن‌گرافیک را هم در دوره بعدی داشته باشیم.

 
وی گفت: خوشبختانه توانستیم دبیرخانه این جشنواره را به شکل دائمی برقرار کنیم.

 
به گزارش عرش نیوز، این مراسم هم‌اکنون با سخنرانی مهدی فضائلی؛ از پیشکسوتان مطبوعاتی در حال برگزاری است.

 
انتهای پیام/
کد مطلب: 391934