توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
مدیرکل سابق تامین اجتماعی کهگیلویه‌وبویراحمد:
وضعیت املاک بلاتکلیف تامین اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد مشخص شود
دوشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۱۷:۱۳
مدیرکل سابق تامین اجتماعی کهگیلویه‌ و بویراحمد گفت: انتظار می‌رود مسئولان استانی و کشوری وضعیت زمین‌ها و املاک بلاتکلیف این اداره را مشخص کنند.
به گزارش عرش نیوز، گودرز بهادری ظهر امروز در آئین تودیع و معارفه مدیرکل سابق و جدید تامین اجتماعی کهگیلویه‌ و بویراحمد در یاسوج، طبق بررسی‌های انجام شده مشکل بلاتکلیفی زمین‌های این اداره مربوط به سال‌ها پیش است، اظهار داشت: هم‌اکنون املاک با ارزشی و بلاتکلیفی این اداره در شهرهای یاسوج، گچساران، دهدشت و سی‌سخت دارد.

وی عنوان کرد: در طول دوران مدیریت ۱۰۰ ماهه خود تعداد بیمه شدگان این نهاد با ۷۴.۳ درصد افزایش از ۴۹ هزار و ۴۰۰ نفر در سال ۸۵ اکنون به ۸۶ هزار و ۶۲۶ نفر رسیده است.

بهادری خاطرنشان کرد: تعداد مستمری بگیران نیز با ۹۱ درصد افزایش از حدود چهار هزار و ۵۸۴ نفر به هشت هزار و ۵۸۳ نفر در طول این مدت رسید.

وی با بیان اینکه در دوران مدیریت هشت سال و چهارماهه‌ام شمار کارگاه‌های فعال در سطح این استان ۴۹درصد رشد داشت، افزود: تعداد این واحدهای فعال هم اکنون ۱۰ هزار و ۸۲۴ مورد است.

بهادری با تاکید بر اینکه هیچ‌گونه واحد اقماری و کارگزاری در استان در قبل از شروع فعالیت وی وجود نداشت، خاطرنشان کرد: هم اکنون تعداد ۱۵ واحد اقماری و کارگزاری در این استان مشغول فعالیت است.

مدیرکل سابق تامین اجتماعی کهگیلویه‌ و بویراحمد از نماینده ولی فقیه در استان, استانداران ادوار مختلف و فعلی در دوران مدیریتی خود، نمایندگان مجلس گذشته و فعلی، روحانیت و ائمه جمعه و نیز اصحاب رسانه به دلیل ارتباط و تعامل مثبت آنها نیز تقدیر کرد.

بهادری با اشاره به اینکه بیش از ۲۵۴ هزار و ۵۶۱ نفر بیمه شده اصلی و تبعی در این استان وجود دارد، عنوان کرد: تعداد مستری بگیران اصلی و تبعی در استان ۲۴ هزار و ۴۵ نفر است که با احتساب بیمه شده اصلی و تبعی ۲۷۹هزارو ۱۵ نفر جمعیت تحت پوشش سازمان در استان وجود دارد.

وی خاطرنشان کرد: تعداد کل مستمری بگیران اصلی دریافت کننده کمک‌های بلند مدت سازمان تامین اجتماعی کهگلویه و بویراحمد بر اساس پرونده بیش از ۸ هزار و ۳۲۶ نفر است که از این تعداد بیش از ۴ هزار و ۳۲۷ نفر بازنشسته و ۷۷۸ نفر از کار افتاده و ۳ هزار و ۲۲۱ نفر نیز بازمانده هستند.

منبع: تسنیم
کد مطلب: 343225