توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
فرماندار دلیجان:
لازمه توسعه ورزش قهرمانی ایجاد زیرساخت‌ها است
پنجشنبه ۲۶ تير ۱۳۹۳ ساعت ۱۴:۰۳
فرماندار دلیجان بر لزوم ایجاد زیرساخت‌های لازم به منظور توسعه ورزش قهرمانی شهرستان تاکید کرد.
به گزارش عرش نیوز به نقل از خبرگزاری فارس از اراک هادی فدایی پیش از ظهر امروز در نشست با مدیرکل ورزش و جوانان استان مرکزی اظهار داشت: پتانسیل‌های ورزشی بسیار خوبی در شهرستان دلیجان وجود دارد که بهره‌گیری از این پتانسیل‌ها می‌تواند نقش ارزنده‌ای در موفقیت هر چه بیشتر ورزش استان ایفا کند.

 
وی تصریح کرد: این شهرستان در اکثر رشته‌های ورزشی صاحب مدال و افتخار است و ورزشکاران دلیجانی همواره در مسابقات مختلف استانی و ملی درخشش خوبی از خود نشان داده‌اند.

 
فرماندار دلیجان با اشاره به وجود استعدادهای بالای ورزشی در این منطقه بیان داشت: شکوفایی این استعدادها نیازمند فراهم‌سازی امکانات و تجهیزات مورد نیاز است که ما از اداره کل ورزش و جوانان استان انتظار داریم نگاه ویژه‌‌ای به این شهر داشته باشد.

 
فدایی ادامه داد: در حال حاضر اجرای پروژه‌های ورزشی در این منطقه به دلیل کمبود اعتبارات با کندی پیش می‌رود که باید در این زمینه چاره‌اندیشی کرد.

 
مدیرکل ورزش و جوانان استان مرکزی نیز گفت: کارنامه شهرستان دلیجان در حوزه ورزش کارنامه درخشانی است و عملکرد این منطقه در حوزه ورزش قابل تقدیر و ستایش است.

 
سعید ملکی با اشاره به اهمیت فراهم‌سازی زیرساخت‌های ورزشی افزود: یکی از اصلی‌ترین ابزارها برای توسعه در هر امری فراهم بودن امکانات و زیرساخت‌های لازم است که حوزه ورزش نیز از این قائده مستثنی نبوده و برای توسعه به شدت به امکانات و زیرساخت‌ها نیازمند است.

 
وی ادامه داد: متاسفانه کمبود اعتبارات مالی مانع از اجرای پروژه‌های ورزشی در اکثر شهرهای استان شده است که می‌طلبد خیرین ورزشی ساز را فعال کرده و مشارکت آنان را در ساخت و ساز اماکن ورزشی جلب کنیم.

 
مدیرکل ورزش و جوانان استان مرکزی با اشاره به امکان فروش بعضی از اماکن ورزشی گفت: هم اکنون فضاهای ورزشی بسیاری وجود دارد که به دلیل فرسوده بودن و یا عدم استقبال جوانان سرمایه‌گذاری بر روی آنان مقرون به صرفه‌ نیست که می‌توان با فروش این فضاها در راستای توسعه هر چه بیشتر ورزش گام برداشت.

 
ملکی گفت: سالن قدیمی نراق از جمله این سالن‌ها است که به دلیل قدمت بالا و کهنه بودن تعمیر و بازسازی آن مقرون به صرفه نیست که می‌توان با درآمد حاصل از فروش این سالن اعتبارات مورد نیاز ساخت سالن ورزشی دلیجان را تامین کرد.

 
گفتنی است، مدیرکل ورزش و جوانان استان مرکزی با حضور در شهرستان دلیجان و در مراسمی با حضور فرماندار دلیجان از هیئت‌های ورزشی فعال و چند تن از پیشکسوتان این شهرستان تقدیر و تجلیل کرد.
کد مطلب: 287002