توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
نیازهای عمده مسکن مهر پیامبر اعظم(ص) بندرعباس تا پایان سال رفع می شود
يکشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۰۹:۰۰
استاندار هرمزگان گفت: امیدورایم بتوانیم نیازهای عمده ساکنان شهرک مسکن مهر پیامبر اعظم بندرعباس را تا پایان سال رفع کنیم.
به گزارش عرش نیوز،
جاسم جادری استاندار هرمزگان بعد از ظهر شنبه به منظور بررسی روند پیشرفت پروژه های راه و شهرسازي بندرعباس به همراه سرپرست معاونت عمرانی استانداري هرمزگان، مدیرکل راه و شهرسازی هرمزگان و برخی از مدیران استانی از اين پروژه های عمرانی بازدید کرد.

در این بازدید ابتدا مشکلات و مسائل شهرک پیامبر اعظم(ص) بندرعباس مورد بررسی قرار گرفت و استاندار هرمزگان بر رفع سریع تر مشکلات آن شهرک تاکید کرد.

در ادامه این بازدید میدانی از عملیات اجرایی بزرگراه شهید رجایی به طول پنج کیلومتر و اعتبار بالغ بر ۵۰ میلیارد ریال و پروژه ۱۶ و نیم هکتاری به طول یک کیلومتر و ۵۰۰ متر و اعتبار با لغ بر ۱۰۰ میلیارد ریال بازدید شد.

همچنین استاندار هرمزگان از ایستگاه پمپاژ فاضلاب شهرك پیامبر اعظم(ص) بازدید كرد و روند پیشرفت آن مورد بررسی قرار گرفت که طبق آخرین بررسی قرار شد این پروژه تا دهه فجر امسال با اعتباری بالغ بر ۱۰۰ میلیارد ریال به پایان برسد.

در پایان نیز از پروژه بلوار ۳۰ متری به طول یک کیلومتر و با ۶۰ درصد پیشرفت فیزیکی، حد فاصل بلوار پردیس و بلوار امام خمینی، شهر بندرعباس بازدید و روند پیشرفت فیزیکی آن مورد بررسی قرار گرفت.

استاندار هرمزگان در حاشيه بازديد از اين طرح هاي عمراني گفت: پروژه مسکن مهر شهرک پیامبر اعظم (ص) بندرعباس تاکنون بیش از ۱۵ هزار میلیارد ریال هزینه در پی داشته و برای اتمام آن به اعتباری بالغ بر پنج هزار میلیارد ریال احتیاج است که امیدواریم این پروژه تا پایان سال آینده به اتمام برسد.

جادری افزود: به دنبال رفع مشکلات و مسائل مردم در پروژه مسکن مهر استان به ویژه شهرک پیامبر اعظم(ص) هستیم و امروز با مدیران و مسئولان مربوطه به منظور بررسی مسائل و مشکلات این شهرک بازدیدی انجام دادیم.

وی با بیان اینکه امیدورایم بتوانیم نیازهای عمده ساکنان این شهرک را تا پایان سال رفع کنیم، خاطرنشان کرد: مشکلاتی از قبیل تصویه آب، پمپاژ فاضلاب، روشنایی معابر، آسفالت گذرگاه ها و غیر تا پایان سال جاری حل خواهد شد.

استاندار هرمزگان از بهره برداری پنج مدرسه در شهرک پیامبر اعظم تا آغاز سال تحصیلی آینده خبر داد و افزود: تا اول مهر ماه سال آینده پنج مدرسه در شهرک پیامبر اعظم به بهره برداری خواهد رسید.

وی با بیان اینکه مردم به درستی مشکلات فعلی دولت را می دانند، بیان کرد: دولت با کمبود بودجه در حوزه پروژه عمرانی روبرو است اما با مدیرت خوب مدیران و مسئولان مربوط امیدواریم بتوانیم همچنان این پروژه ها را بدون مشکل پیش ببریم.

منبع: تسنیم
کد مطلب: 339339