توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
سمنان میزبان زائران حرم رضوی می‌شود
يکشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۲۸
فرماندار سمنان گفت: همزمان با دهه امامت و ولایت سمنان میزبان زائران حرم مطهر رضوی می‌شود.
به گزارش عرش نیوز،سیدعباس دانایی در جلسه بررسی عملکرد موکب میقات الرضا (ع) سمنان با بیان اینکه سمنان آماده خدمت‌رسانی به زائران امام رضا(ع) است به خدمت‌رسانی خادمان موکب الرضا در ایام دهه کرامت اشاره کرد و اظهارداشت: خادمان موکب در خدمت‌رسانی به زائران رضوی عملکرد مطلوبی داشتند.

وی با بیان اینکه خدمت‌رسانی به زائران امام هشتم (ع) در دهه امامت و ولایت نیز ادامه خواهد داشت تصریح کرد: در دهه کرامت خدمت‌رسانی به زائران حرم مطهر رضوی با مشارکت دستگاه‌های مختلفی مانند آموزش و پرورش، اداره کل اوقاف و امور خیریه و همچنین اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری انجام شد.

فرماندار سمنان با بیان اینکه سمنان در مسیر مسافران حرم مطهر رضوی قرار دارد و سالانه بیش از ۲۰ میلیون مسافر از محو‌رهای این استان به زیارت امام هشتم(ع) می‌روند خاطرنشان کرد: در سمنان آمادگی کامل برای خدمت‌رسانی به زائران امام هشتم وجود دارد.

دانایی با اشاره به اینکه مردم سمنان همیشه آماده خدمت‌رسانی به زائران حرم مطهر رضوی هستند بر لزوم آماده‌سازی بسترهای مناسب برای مشارکت بیشتر مردم برای امرخدمت‌رسانی به زائران حرم مطهر رضوی شد.

وی ازبرنامه‌ریزی برای میزبانی زائران حرم رضوی در ایام دهه امامت و ولایت در سمنان خبر داد و از خیران خواست در راستای خدمت‌رسانی به زائران امام رئوف بیش از گذشته مشارکت داشته باشند.

در دهه کرامت در سمنان در قالب موکب‌های میقات‌الرضا (ع) به زائران خدماتی مانند توزیع غذا، اسکان، خدمات خودرویی و غیره ارائه شد که این خدمات در دهه امامت و ولایت نیز به زائران ارائه می‌شود.
کد مطلب: 392718