توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
کشف بیش از 70 کیلوگرم تریاک از 4 قاچاقچی
يکشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۱۹
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی تهران بزرگ از دستگیری چهار توزیع‌کننده و قاچاقچی حرفه‌ای مواد مخدر وکشف ۷۱ کیلوگرم تریاک خبر داد.
به گزارش عرش نیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان؛سرهنگ محمد بخشنده، رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ صبح امروز ضمن اشاره به دستگیری چهار توزیع کننده و قاچاقچی حرفه‌ای مواد مخدر در محدوده فاز چهار اندیشه، گفت: در تحقیقات انجام شده از سوی ماموران پایگاه ششم پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی تهران بزرگ، مشخص شد که یکی از قاچاقچیان حرفه ای مواد مخدر به نام«ج» با همدستی سه تن از دوستانش اقدام به تهیه و توزیع گسترده مواد مخدر در تهران و شهرک اندیشه می‌کند.

وی تصریح کرد: با گسترش چتر اطلاعاتی و تحقیقات گسترده تر مشخص شد که این متهم به تازگی مقادیر زیادی مواد مخدر را از قاچاقچیان خریداری و به مخفیگاه خود واقع در فاز 4 اندیشه منتقل و قصد توزیع آن را دارد.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ تصریح کرد: نتیجه تحقیقات در اختیار مقام قضایی قرار گرفت و متعاقب آن دستور دستگیری هر چهار متهم و بازرسی از مخفیگاه آنها صادر شد و بلافاصله تیم های عملیاتی پایگاه ششم پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ با هماهنگی مرجع قضایی برای دستگیری متهمان به آدرس و محل مخفیگاه متهمان اعزام شدند.

سرهنگ بخشنده، بیان کرد: پس از چندین ساعت گشت‌زنی نامحسوس و هدفمند و حصول اطمینان از حضور متهمان در محل طی عملیاتی ضربتی و غافلگیرانه متهم اصلی پرونده و سه همدستش دستگیر و در بازرسی به عمل آمده از مخفیگاه متهمان 71 کیلوگرم تریاک که به طرز ماهرانه ای در بخش های مختلف مخفیگاه جاسازی شده بود، کشف و ضبط شد.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ اظهار داشت: هر چهار متهم به مقر انتظامی منتقل و در بازجویی های انجام شده به جرایم خود مبنی بر قاچاق و توزیع مواد مخدر اعتراف کردند و پس از تکمیل پرونده در اختیار مقام قضایی قرار گرفت.

انتهای پیام/
کد مطلب: 392296