توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
فعالیت 4 پایگاه فوریت‌های پزشکی در آبیک
شنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۲۱:۳۶
رئیس مرکز بهداشت شهرستان آبیک از فعالیت چهار پایگاه فوریت‌های پزشکی اورژانس در این شهرستان خبر داد.
به گزارش عرش نیوز، محمد بابایی در جلسه مدیریت بحران شهرستان آبیک که امشب در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزار شد، اظهار کرد: مرکز فوریت‌های پزشکی شهرستان آبیک در شهر‌های آبیک و خاکعلی، روستای ناصرآباد و شهرک کاسپین مستقر هستند و در مواقع لزوم به مردم خدمات ارائه می‌کنند.

وی افزود: تمام مراکز بهداشتی و درمانی شهرستان آبیک به موتور برق مجهز هستند و سوخت لازم برای این مراکز در نظر گرفته شده است.

این مسئول ادامه داد: فهرست اسامی مادران باردار به ستاد شبکه بهداشت گزارش شده و خانه‌های بهداشت از آمادگی لازم برخوردار هستند چرا که در این زمینه حساسیت وجود داشته و به عنوان اقدامات اورژانسی در دستور کار قرار دارد.

نماینده کانون امداد خودرو استان قزوین نیز در این جلسه با اشاره به تعیین نرخ‌های مصوب از سوی امداد خودرو تصریح کرد: مسئولان دستگاه‌های اجرایی شهرستان آبیک در صورت داشتن شکایت و نارضایتی می‌توانند با شماره تلفن ۳۳۸۹۹ تماس بگیرند تا در نخستین فرصت به شکایت آنان رسیدگی شود.

حمیدرضا طاهرخانی افزود: سه دستگاه جرثقیل سنگین در عوارضی شماره یک، عوارضی رشت و عوارضی شماره ۳ و نیز ۲۲ دستگاه جرثقیل سبک و غیر سنگین در استان قزوین در نظر گرفته شده است.

این مسئول استقرار جایگاه پلیس راهور قزوین – تهران در شهر آبیک را امری مطلوب ارزیابی کرد و گفت: وجود این جایگاه از دغدغه‌های مسئولان پلیس راهور استان قزوین بوده است که سبب کاهش تصادفات و تلفات در این مسیر می‌شود.
منبع: فارس
کد مطلب: 339240