توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
نامه دانشجویان هسته‌ای کهگیلویه و بویراحمد به وزیر علوم
وام دانشجویی ما را بدون بخشنامه جدید قطع کردند
چهارشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۳ ساعت ۰۸:۵۰
جمعی از دانشجویان رشته فیزیک هسته‌ای در دانشگاه‌های کهگیلویه و بویراحمد با انتشار نامه‌ای به وزیر علوم خواستار تداوم پرداخت تسهیلات ویژه رشته‌های هسته‌ای خود شدند.

به گزارش عرش نیوز؛جمعی از دانشجویان رشته‌های هسته‌ای در دانشگاه‌های استان کهگیلویه و بویراحمد نامه‌ای سرگشاده به وزیر علوم و استاندار این استان نوشتند و خواستار احقاق حق خود شدند.

در بخشی از این نامه آمده است: در زمان ریاست جمهوری آقای احمدی‌نژاد برای حمایت از دانشجویان هسته‌ای، بخشنامه‌ای تصویب شد که مبلغ وام تحصیلی و ضروری دانشجویان هسته‌ای چهار برابر دانشجویان غیرهسته‌ای باشد؛ این بخشنامه تا ترم قبل اجرا شد، ولی در ترم نخست سال تحصیلی 93 این وام بدون هیچ بخشنامه جدیدی از سوی صندوق رفاه دانشجویی لغو شد و به دانشجویان رشته‌های مرتبط با هسته‌ای چنین وامی را ندادند.

در بخش دیگری از این نامه آورده شده: هر چقدر هم پیگیری می‌کنیم صندوق رفاه دانشجویی هیچ پاسخی به ما نمی‌دهد.

در بخش پایانی این نامه با تأکید بر عمومی بودن این مشکل برای همه دانشجویان رشته‌های هسته‌ای در کشور از وزیر علوم و استاندار کهگیلویه و بویراحمد خواسته شده تا به منظور احقاق حق و حمایت از دانشجویان رشته‌های فیزیک هسته‌ای موضوع را پیگیری و به دانشجویان هسته‌ای اعلام کنند.


منبع:فارس

کد مطلب: 355251