پیرقلی هم رئیس جمهورمی شود !!!
پنجشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۱ ساعت ۰۰:۳۷
پیرقلی مرد خدمت برای برپایی دولت سعادت کاندیدای ریاست جمهوری می شود.به گزارش ناصرون، مهدی پیرقلی از ترکهای آذربایجانی در اقدامی جالب ناک در کنار اعتلاف 2+1 اقدام به راه اندازی کمپینی جهت جمع آوری آرا برای انتخابات ریاست جمهوری کرده است .

این فرد که ظاهرا بر روی ابرها سیر میکند نه تنها فقط به راه اندازی این کمپین اکتفا نموده است بلکه به گزارش سایت خود مکاتباتی نیز با مراجع  معظم تقلید از جمله آیت الله مکارم شیرازی، صانعی ، نوری همدانی ، صافی گلپایگانی ، وحید خراسانی در جهت صلاحیت حضور در انتخابات ریاست جمهوری و حمایت از وی داشته است.

یکی دیگر از اقدامات پیرقلی می توان به ارائه تحلیلی از وضعیت کنونی کشور ورفتارهای تزویر آمیز برخی مسئولان با پیشنهاد راهکارهایی برای برون رفت به محضر مقام معظم رهبری اشاره نمود.

در این نامه آمده است که مجلس شورای اسلامی ظرفیت قدرت استیضاح، عزل وزیر ورئیس جمهور را نداشته واین قدرت به خبرگان رهبری منتقل شود.ایشان همچنین با توجه با واردات قریب به 80 درصد قطعات خودرو، پیشنهاد واگذاری شرکتهای خودروسازی به شرکتهای خارجی جهت برابر سازی تکنولوژی را نموده .

ضمنا این فرد سخنرانی هایی نیز داشته است :

 

به گزارش عالیشهر نیوز این جوان در سایت خود اینگونه نوشته است :،  مهدی پیرقلی(فرزند آذربایجان) که دفاع از اصالت اقوام را دفاع از اصالت ملی می داند در اولین جلسه مردمی خود در آذربایجان شرقی با ارائه تحلیلی از وضعیت عمومی کشور ( فرصتها – تهدیدها- تحریمها ) وهمچنین تاکید بر اقدامات انجام یافته جهت تایید صلاحیت ایشان توسط شورای محترم نگهبان، با شجاعت تمام حضور خود را در انتخابات ریاست جمهوری اعلام و ضمن ارمغان نسیم بیداری جهت برپایی دولت سعادت ،به تشریح دیدگاه های خود پرداخت .

ایشان در این جلسه با اشاره به شرایط برخی افراد مدعی ریاست جمهوری افزودند.

" آنهائی که در حد یک معاون اولی پذیرفته نشدند چطور انتظار صلاحیت برای ریاست جمهوری را دارند وآنهائی که در بحث مدیریتهای شهری وکلان کشور ناموفق بودند حال می خواهند به مردم چه بگویند..؟" ایشان همچنین پشت پرده تمامی اختلافهای دولت ومجلس وهمچنین ایجاد تفرقه وتنش در کشوررا برخی چهره های کارگزار دانسته افزودند،

" بخاطر اینکه رهبری معظم انقلاب در جریان انتخابات 88 تن به هیچ بدعتی نداده واز جمهوریت نظام دفاع کردند، ظاهراً هنوز هم کینه نزدیکی نظر رئیس جمهور به نظر رهبری فراموش نشده و مدام در جهت تشویش اذهان عمومی با طرح مسائل تزویر آمیز به نوعی جایگاه ولایت فقیه وشخص رهبر معظم انقلاب را تخریب می نمایند که باز هم این جماعت از ریشه ایمان در مردم خبر ندارند."

وی در بخشهای پایانی صحبتهای خود افزودند" برخی مدعی هستند که در کنار رهبری ایستاده اند، اما آنچه که مردم از ایستادگی اینها مشاهده کرده است، این است که بجای اینکه کشور رشد کند فقط خاندان آنها رشد کرده است..."

آقای مهدی پیرقلی با اقتدار تمام افزودند;

اگر رئیس جمهور شوم با اتکاء به خداوند متعال این اقدامات را در جهت برپایی دولت سعادت انجام خواهم داد.

1- بهبود روابط ایران وقدرتهای شرق وغرب با یک راه حل غیر دیپلماتیک موازی

2- تعویض مبنای مبادلات خارجی وجایگزینی طلا

3- تعدیل نرخ انرژی در بحث تولیدو مصارف خانگی

4- طرح صدور پروانه ساخت رایگان برای بافتهای فرسوده شهری(تجاری- مسکونی)جهت مقاوم سازی وزیباسازی شهری

5- واگذاری شرکتهای خودروسازی به شرکتهای خارجی جهت برابر سازی تکنولوژی وکاهش نرخ گمرک خودرو

6- تلاش برای ایجاد آزادی های فردی در چهارچوب حرایم شخصی افراد وتشدید مجازات ناهنجاریهای اجتماعی

7- تلاش برای ایجاد مسکن ملی با حفظ مالکیتهای خصوصی

8- فروش انرژی ارزان در برابر تکنولوژی ها و دانشهای برتر دنیا

9- لغو سهمیه های غیر منطقی از امکانات دولتی وجایگزینی حق های متعارف

10- اصلاح قوانین بانکی مطابق با شرع مقدس اسلام

ودر صورت موافقت رهبر معظم انقلاب با برگذاری رفراندم برای پیشنویس یک قانون اساسی جدید...

1- تشکیل دیوان عالی حکومت ولغو تمامی مصئونیتهای قضائی

2- تشکیل شورای عالی اقوام

3- تبدیل نیروهای دفاعی به یک نیروی واحد

4- انتقال قدرت استیضاح،عزل وزیر ورئیس جمهور از قوه مقننه به مجلس خبرگان رهبری و انتخاب وزیر به عهده خود دولت

در آخر درخواست می شود نهادهای بررسی رفتارسنجی اجتماعی این جوان را در یابند

کد مطلب: 47856
 
 


shadi@yahoo.com
۱۳۹۱-۱۲-۱۷ ۱۰:۵۳:۵۶
کاندیدای جدید ریاست جمهوری از تبریز آمد + عکس
دولت سعادت با برپایی رفراندوم قانون اساسی می آید / انتقال قدرت عزل و استیضاح رئیس جمهور به مجلس خبرگان رهبری!
یکی از کاندیداهای جدید انتخابات ریاست جمهوری با تشکیل کمپین انتخاباتی در فضای سایبری از دولت سعادت به عنوان شعار انتخاباتی خود یاد کرده و برنامه های جالب توجهی را برای اداره آینده کشور ارایه داده است.به گزارش زندگی، پس از اصلاح قانون انتخابات از سوی مجلس شورای اسلامی پیش بینی می شد تا وضعیت ثبت نام کاندیداهای ریاست جمهوری سامان یابد؛ اما به نظر می رسد در این دوره از انتخابات کاندیداهای جدید و گمنام انتخابات پیش از زمان ثبت نام کاندیداها دست به کار شده و فعالیت خود را در فضای سایبری کلید زده اند.

از این جمله می توان به کمپین حمایت از کاندیداتوری مهدی پیرقلی (فرزند آذربایجان) اشاره کرد. این کاندیدای جدید انتخابات که از تبریز پا به عرصه گذاشته است از «دولت سعادت» به عنوان شعار انتخاباتی خود نام می برد.

این کاندیدای 30 ساله انتخاباتی که تحصیلات خود را «خواندن و نوشتن» عنوان کرده، در کمپین انتخاباتی خود نظریات جالب توجهی را پیرامون اداره کشور ارایه کرده است.

مهدی پیر قلی با اشاره به برنامه های «دولت سعادت» خود، از «بهبود روابط ایران وقدرت های شرق وغرب با یک راه حل غیر دیپلماتیک موازی» و «تعویض مبنای مبادلات خارجی وجایگزینی طلا» به عنوان برنامه های خود یاد کرده است.

همچنین «طرح صدور پروانه ساخت رایگان برای بافت های فرسوده شهری (تجاری- مسکونی)» ، « واگذاری شرکت های خودروسازی به شرکت های خارجی جهت برابر سازی تکنولوژی وکاهش نرخ گمرک خودرو» و « تلاش برای ایجاد مسکن ملی با حفظ مالکیت های خصوصی» از دیگر برنامه های این کاندیدای جوان انتخاباتی است.

از دیگر برنامه های جالب توجه «دولت سعادت» این کاندیدای انتخاباتی فروش انرژی ارزان در برابر تکنولوژی ها و دانش های برتر دنیا و برگذاری رفراندم برای پیش نویس یک قانون اساسی جدید است.

پیر قلی در ادامه پیشنهاد تشکیل شورای عالی اقوام را داده است.

یکی از طرح های جالب توجه این کاندیدای جدید انتخاباتی انتقال قدرت استیضاح،عزل وزیر ورئیس جمهور از قوه مقننه به مجلس خبرگان رهبری و انتخاب وزیر به عهده خود دولت است.
http://khabarfarsi.com/ext/4686769 (11219)
 
علیرضا
United States
۱۳۹۱-۱۲-۱۸ ۱۳:۱۱:۰۱
سواد آقای پیرقلی واقعا خواندن ونوشتن است؟حرفهایی که زده ازیک بیسواد بعید است.پس آقای پیرقلی یابیسوادنیست ودروغ گفته یااگرهم راست گفته وسوادندارد این سخنان به وی دیکته شده واطلاع کاملی از اصل موضوعاتی که ازآنها سخن گفته ندارد. (11360)