توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
سرمربی تیم والیبال شهدای ۱۵ خرداد پیشوا:
تیم والیبال ۱۵ خرداد پیشوا, ۱۷۰ میلیون تومان از شهرداری این شهر طلبکار است
شنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۲۲:۳۵
سرمربی تیم والیبال شهدای ۱۵ خرداد پیشوا با بیان اینکه بیش از۱۰۰ میلیون تومان نیز به طور شخصی برای تیم هزینه شده است گفت: تیم والیبال ۱۵ خرداد پیشوا ۱۷۰ میلیون تومان از شهردای پیشوا طلبکار است.
به گزارش عرش نیوز: محسن کاشانی پس از شکست تیمش برابر مناطق نفت خیز جنوب در مرحله نهایی لیگ دسته اول والیبال جوانان کشور اظهار داشت: بازیکنان ما برای کسب پیروزی به اندازه کافی هماهنگ نبودند و در کنار هم تمرین نکرده‌اند و پاسور اصلی ما نیز این بازی‌ها را از دست داده است و اگر اور ا در اختیار داشتیم شرایط برای ما متفاوت می‌شد.

وی افزود: تمامی امور تیم شهدای ۱۵ خرداد پیشوا بر دوش من است و پولی نداریم در حالی که تیم بزرگسالان ما با ۲ مسابقه دیگر در لیگ دسته اول به کار خود خاتمه می‌دهد اما تاکنون یک ریال به بازیکنان خود پرداختی نداشته‌ایم.

سرمربی تیم والیبال شهدای ۱۵ خرداد پیشوا گفت: مسئولان تاکنون هیچ حمایتی نکرده‌اند شاید در ‌‌نهایت ۲۰ الی ۳۰ درصد هزینه‌های ما را بپردازند که‌‌ همان هم مشخص نیست و در حالی که یک تیم هزینه‌های زیادی داشته و تیم شهدای ۱۵ خرداد پیشوا در تمامی رده‌های سنی تیم دارد و فشار مالی سنگینی را تجربه می‌کند.

کاشانی بیان کرد: در مرحله نخست برابر سفیر قم ۳ بر یک بازنده شدیم اما همه تیم‌ها از جمله عقاب تهران را بردیم اما آشفتگی کنونی تیم ما سبب شده وضعیت تیم ما این باشد در حالی که تیم ما ۳ سال است ایجاد شده و هزینه‌های زیادی بر دوش ماست که از جایی هم پشتیبانی نمی‌شود.

وی عنوان کرد: خودم برای تشکیل تیم شهدای ۱۵ خرداد پیشوا پاپیش گذاشتم و در ‌‌نهایت ۵۰ الی ۶۰ میلیون تومان از خیرین شهر جمع‌آوری کردیم و ۱۰۰ میلیون تومان نیز به طور شخصی برای تیم هزینه کردم و در سال دوم شهرداری و شورای شهر و فرمانداری ۳۲۰ میلیون تومان برای ما مصوب کردند که هنوز از آن مبلغ ۱۷۰ میلیون تومان طلبکار هستیم.

سرمربی تیم والیبال شهدای ۱۵ خرداد پیشوا تصریح کرد: زمانی تمام تیم را به مدت ۸۰ روز در خانه خودم پذیرایی می‌کردم تا این تیم شکل بگیرد اما امسال گفتند که توانایی اختصاص بودجه ندارند اما در ‌‌نهایت پذیرفتند حدود ۱۲۰ میلیون تومان به ما بدهند که حالا می‌گویند مقدور نیست به شما بدهیم و اگر تیم بزرگسالان ما مشکل پیدا کرده، دلیل آن این است نتوانسته‌ایم حقوقی به آن‌ها بدهیم.

منبع: تسنیم
کد مطلب: 363361