توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
انتقاد مدیرکل روابط عمومی مجلس از صداوسیما
شنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۳ ساعت ۱۳:۵۵
مدیرکل فرهنگی و روابط عمومی مجلس شورای اسلامی از اقدام صداوسیما در انعکاس برخی اخبار قوه مقننه انتقاد کرد.
به گزارش عرش نیوز: مهدی کیایی مدیرکل فرهنگی و روابط عمومی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس، گفت: متأسفانه صداوسیما در برخی از بخش‌های خبری پرمخاطب و حتی بخش‌های غیرخبری جایگاه مجلس شورای اسلامی را مورد تخریب و نقدغیرمنصفانه قرار می‌دهد.

مدیرکل فرهنگی و روابط عمومی مجلس شورای اسلامی افزود: در موارد متعددی احساس می‌شود صداوسیما به دنبال عیب‌جویی است و تنها برای جذب مخاطب، نهادهای حاکمیتی جمهوری اسلامی را تخریب می‌کند.

کیایی همچنین تصریح کرد: همین نوع رفتارهای صداوسیما بویژه طی ماه‌های گذشته باعث شده که سه قوه نسبت به عملکرد صداوسیما انتقاد داشته باشند. کما اینکه علاوه بر مجلس، رئیس قوه قضائیه و رئیس جمهوری عدم انعکاس درست اقدامات و یا تخریب فعالیت‌هایشان به دست صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران انتقاد و مسئولان عالی هر سه قوه در مقاطع مختلف از عملکرد این سازمان ابراز نارضایتی کرده‌اند.

وی خواستار حرکت این سازمان بر مدار حرفه‌ای و اخلاقی در فضای رسانه‌ای و اطلاع‌رسانه‌ای و رعایت شأن و جایگاه نهادهای حاکمیتی نظام شد و گفت:‌ متأسفانه سازمان صداوسیما در اطلاع رسانی‌ صحیح و شفاف و بدون جهت‌گیری‌های سیاسی ایفای نقش نمی‌کند و رسانه ملی خود با وجود ایرادات مدیریتی جدی به دنبال عیب‌جویی از نهادهای حاکمیتی است.
کد مطلب: 321510